ترافیک سنگین در خروجی‌های پایتخت/ آخرین وضعیت ترافیکی کشور

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور فراجا از ترافیک سنگین در همه محورهای خروجی تهران خبر داد و گفت: هیچگونه مداخلات جوی در محورهای شمالی و جنوبی کشور مشاهده نمی‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز،از پلیس راهور، سرهنگ احمد شیرانی روز جمعه درباره آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور، اظهارداشت: اکنون ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حد فاصل شهرستانک تا سه راهی دیزین و محدوده سیاه بیشه سنگین و تردد به کندی انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه اکنون ترافیک در محور هزار سنگین است، افزود: حد فاصل جنوب به شمال محدوده سه راهی لاسم تا آب اسک با بار ترافیکی سنگین مواجه هستیم.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور فراجا تردد در محور فیروزکوه، آزادراه تهران شمال و آزادراه قزوین-رشت در مسیر رفت و بازگشت عادی و روان گزارش کرد.

سرهنگ شیرانی اظهارداشت: همه محورهای شمالی فاقد مداخلات جوی است و با آسمانی صاف تا نیمه ابری در این محورها مواجه هستیم.

 

به گفته وی، ترافیک در آزادراه کرج- قزوین حد فاصل مهرویلا تا مهر شهر و محدوده گلشهر تا بهشت سکینه سنگین است. علاوه بر این، ترافیک در آزادراه تهران-قم در مسیر شمال به جنوب از میدان جهاد تا بهشت زهرا (س) نیز سنگین گزارش شده است.

بارش برف و باران در محورهای استان آذربایجان شرقی

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور فراجا از بارش برف و باران در محورهای استان آذربایجان شرقی و بارش باران در برخی محورهای استان‌های آذربایجان غربی و زنجان خبر داد و گفت: از رانندگان و مسافران می‌خواهیم در هنگام تردد از این جاده‌ها جوانب احتیاط مانند فاصله مطمئن را رعایت کنند.

سرهنگ شیرانی به محدودیت تردد با تغییر مسیر در محور قدیم خرم‌آباد-پل دختر اشاره کرد و گفت: این محور تا اطلاع بعدی مسدود است و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم‌آباد پل‌دختر و جاده خرم آباد کوه دشت انجام می‌شود.

 

افزایش ۱۷ درصدی سفر نوروزی پیش از نوروز

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور فراجا به تغییرات سفرهای بین استانی در ۲ روز نخست طرح نوروزی اشاره کرد و افزود: از روز ۲۴ اسفند تا صبح امروز ۲۶ اسفند؛ ۱۷ درصد افزایش تردد نسبت مدت مشابه سال گذشته را شاهد بودیم.

سرهنگ شیرانی ادامه داد: میزان تردد خودرویی نسبت به نوروز ۱۴۰۰ افزایش ۴۲ درصدی داشته است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور فراجا از مردم و مسافران نوروزی خواست تا برنامه سفر خود را با شرایط ترافیکی تنظیم کرده و زمان سفر را به ساعات کم ترافیک منتقل کنند.

وی با اشاره به اینکه بیش از نیمی از تصادفات جاده‌ای به دلیل خستگی و خواب آلودگی است، تاکید کرد: رانندگان استراحت در حین رانندگی طولانی را حتما برای امنیت خود و خانواده در اولویت قرار دهند.
انتهای پیام/
http://enghelab-news.ir/7012
اخبار مرتبط

نظرات شما