مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قم خبر داد:

رفع ضعف ولتاژ محله امامزاده سلطان محمد شریف خیابان انقلاب با اجرای پروژه ۶۱ میلیارد ریالی

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قم از رفع ضعف ولتاژ و اصلاح شبکه توزیع برق محله سلطان محمد شریف خیابان انقلاب قم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز، به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان قم، مهندس یوسف صادقی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قم عنوان کرد: در راستای رفع مشکل ضعف ولتاژ و همچنین فراهم نمودن شرایط مطلوب شبکه جهت واگذاری انشعابات جدید برق در محله امامزاده سلطان محمد شریف خیابان انقلاب، با تلاش و پیگیری های مدیر امور برق منطقه یک، معاونین بهره برداری و مهندسی و همکاران محترم این امور و پشتیبانی مناسب دفاتر ستادی، مشکل چندین ساله ضعف برق این منطقه رفع گردید.

مهندس صادقی افزود: پس از بازدید های انجام شده و تجزیه و تحلیل شبکه توزیع برق در محله امامزادگان سلطان محمد شریف خیابان انقلاب توسط کارشناسان منطقه، ارائه طرح شد و در نهایت با استفاده از ۱۰۰۰ متر کابل پروتولین و نصب ۸ اصله پایه فشار متوسط و یک دستگاه پست کمپکت با قدرت ترانس ۵۰۰ کاوآ، اجرای طرح رفع ضعف ولتاژ محل مذکور به انجام رسید.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان در ادامه افزود: به دلیل عرض کم معبر و وجود تاسیسات در این عرض کم و سایر مشکلات مربوط به نحوه اجرا، حدود ۳۳۰ متر شبکه فشار متوسط زمینی احداث و مابقی شبکه به متراژ ۳۸۰ متر به صورت شبکه فشار متوسط هوایی اجرا گردید.

همچنین انتقال پست کامپکت به محل در نظرگرفته شده دارای مخاطراتی از قبیل امکان صدمه دیدن تجهیزات مربوطه را داشت که با تلاش و همدلی مجموعه همکاران شرکت این مرحله از پروژه نیز به خوبی و بدون بروز مشکل انجام و مشکل ضعف ولتاژ پس از حدود یک دهه اصلاح شد.

وی در پایان یادآور شد: اجرای این طرح با مبلغی بالغ بر ۶۱ میلیارد ریال با هدف رفع ضعف ولتاژ، ارائه برق با کیفیت و همچنین بالا بردن قابلیت اطمینان شبکه اجرا شد که نشان از اراده شرکت برای ارائه خدمت بهتر به مردم شهر مقدس قم می باشد.
انتهای پیام/
http://enghelab-news.ir/7854
اخبار مرتبط

نظرات شما