معروف و تیم ملی والیبال، ۲ خط موازی

در حالی که حرف و حدیث‌های زیادی در خصوص احتمال بازگشت سعید معروف به تیم ملی والیبال مطرح شده اما بعید است این اتفاق رخ دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز،با استعفای بهروز عطایی از سرمربیگری تیم ملی والیبال، فدراسیون والیبال مذاکرات خود را با تعدادی از مربیان مطرح خارجی آغاز کرد تا شاید بتوان از کمترین شانس ممکن برای صعود به المپیک استفاده شود. محمدرضا داورزنی هم تلاش می‌کند علاوه بر جذب مربی خارجی، از همه پتانسیل والیبال ایران استفاده شود. او در گفت‌وگویی که چندی پیش با ایرنا داشت تلویحا به موضوع احتمال بازگشت سعید معروف به تیم ملی اشاره کرد. همین اظهارنظر رئیس فدراسیون والیبال باعث شد رسانه‌ها و طرفداران والیبال پیگیر این موضوع شوند؛ هر چند با توجه به شرایط موجود بعید است چنین اتفاقی رخ دهد.

معروف پس از عملکرد ضعیف تیم ملی والیبال در المپیک توکیو از بازی‌های ملی خداحافظی کرد و بعید است تصمیمی برای بازگشت به این تیم داشته باشد؛ ضمن اینکه او در حال حاضر بدون باشگاه است و آخرین باشگاه او فنرباغچه بود و مسئولان این باشگاه در پایان فصل گذشته قرارداد کاپیتان اسبق تیم ملی والیبال ایران را تمدید نکردند.

معروف با تیم شهداب در جام باشگاه‌های آسیا هم شرکت کرد و عملکرد او در این رقابت‌ها نشان داد این بازیکن با دوران اوج خود فاصله زیادی دارد. همه این موارد می‌تواند در تصمیم‌گیری معروف برای بازگشت به تیم ملی تاثیرگذار باشد. نکته مهمتر اینکه سرمربی آینده تیم ملی هم در خصوص بازگشت معروف نقش تعیین کننده‌ای دارد و قطعا با اختیار تام هدایت این تیم را بر عهده خواهد گرفت و حتی اگر معروف به دنبال بازگشت به تیم ملی باشد در نهایت سرمربی است که باید تصمیم‌گیری کند.

البته این احتمال هم وجود دارد که معروف به عنوان یکی از دستیاران ایرانی به کادر فنی تیم ملی اضافه شود که باز هم این مسئله در حیطه اختیارات سرمربی است. باید دید در نهایت چه اتفاقی در این خصوص رخ خواهد داد و معروف شانس بازگشت به تیم ملی را پیدا می‌کند یا خیر.انتهای پیام/
http://enghelab-news.ir/7972
اخبار مرتبط

نظرات شما