کارشناس هواشناسی اعلام کرد؛

بارش باران در بیشتر مناطق کشور از امروز تا شنبه

کارشناس سازمان هواشناسی از بارش باران و کاهش دما در بیشتر مناطق کشور از امروز تا شنبه هفته آینده خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز،از وزارت راه و شهرسازی، «فریبا گودرزی» وضعیت جوی و آب و هوای امروز پنجشنبه ۱۱ آبان ماه را توضیح داد و گفت: برای امروز در بیشتر مناطق کشور بارش باران پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس سازمان هواشناسی افزود: کردستان، کرمانشاه، ایلام، خوزستان، لرستان، همدان، مرکزی، چهارمحال وبختیاری، کهگیلویه وبویراحمد و برخی از مناطق استان‌های اصفهان، فارس، بوشهر، قم، زنجان، قزوین، اردبیل، آذربایجان‌غربی، آذربایجان شرقی و ارتفاعات استان‌های کرمان، یزد و شمال هرمزگان و همچنین از بعد ازظهر در دامنه‌های جنوبی البرز شاهد بارش باران، رگبار و رعدوبرق و وزش باد خواهیم بود.

وی از بارش برف در مناطق سردسیر خبر داد و گفت: بارش‌ها تا اوایل هفته آینده ادامه دارد و کاهش دما در بیشتر مناطق کشور رخ می‌دهد.

کارشناس هواشناسی تاکید کرد: بعدازظهر امروز تا روز شنبه آب‌های جنوب کشور و روز شنبه آب‌های دریای خزر مواج و متلاطم می‌شود.

گودرزی برای تهران در ساعات شب بارش پراکنده پیش‌بینی کرد و افزود: روز جمعه و شنبه هم شرایط برای بارش‌های پراکنده در تهران وجود دارد. بیشینه دمای پایتخت امروز به ۲۱ درجه خواهد رسید.
انتهای پیام/
http://enghelab-news.ir/8032
اخبار مرتبط

نظرات شما