معاون ترافیک شهرداری قم خبر داد:

۷ پارکینگ طبقاتی در قم در حال احداث است/به‌روزرسانی لکه پارکینگی در مناطق شهری

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم بیان اینکه احداث هفت پارکینگ طبقاتی در دستور کار قرار دارد، گفت: پارکینگ طبقاتی خیابان امام خمینی(ره) تاکنون ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و در مرحله احداث سازه هستیم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز،رضا خانه‌زاد یزدی  در جلسه شورای مدیران شهرداری قم که در سالن رضوان برگزار شد، اظهار کرد: اقدامی گسترده با همکاری شهرداران مناطق و سایر معاونان در حوزه پارکینگ‌ها رقم خورده است تا لکه‌های پارکینگ در سطح شهر بررسی و اطلاعات آن‌ها به‌روزرسانی شود.  

وی با بیان اینکه احداث هفت پارکینگ طبقاتی در دستور کار قرار دارد، افزود: پارکینگ طبقاتی خیابان امام خمینی (ره) تاکنون ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، در مرحله احداث سازه هستیم و این پارکینگ ظرفیت پارک ۳۵۹ خودرو را دارد.  

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم خاطرنشان کرد: پارکینگ طبقاتی بنفشه در خیابان طالقانی ۳۲ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و پارکینگ شرقی حرم مطهر نیز تحویل سرمایه‌گذار شده و در حال انجام است.

خانه‌زاد یزدی با تأکید بر اینکه پارکینگ چهل اختران ظرفیت پارک ۸۷ خودرو را دارد و در حال احداث است، تصریح کرد: پارکینگ میدان ارتش در مرحله طراحی و ظرفیت پارک ۴۸۳ خودرو را دارد، پارکینگ امام موسی صدر نیز جنب ساختمان شهرداری قرار دارد که در مرحله طراحی فاز یک بوده و ظرفیت پارک ۴۵۰ خودرو است.
انتهای پیام/
http://enghelab-news.ir/8074
اخبار مرتبط

نظرات شما