رئیس سازمان بسیج مستضعفین: بازدارندگی امروز کشور مرهون دفاع مقدس است

سردار سلیمانی در نشست خبری هفته بسیج، گفت: در دوران دفاع مقدس، ملت بزرگ ایران فرزندان بسیجی خود را به جبهه‌ها گسیل داشتند و دفاع مردمی را با رهبری امام راحل در مقابل دشمن متجاوز شکل دادند؛ از درون این دفاع یک قدرتی تولید شد که کشور ما به مرحله بازدارندگی رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز،سردار سرتیپ پاسدار «غلامرضا سلیمانی» رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز (چهارشنبه) در نشست خبری هفته بسیج با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره وضعیت کنونی رژیم صهیونیستی، گفت: طوفان‌الاقصی شکستی ترمیم‌ناپذیر را به رژیم اشغالگر قدس تحمیل کرد.

سردار سلیمانی همچنین به حمایت دولت آمریکا از جنایات رژیم صهیونیستی اشاره و عنوان کرد: آمریکایی‌ها با تمامی ظرفیت و توان کنار رژیم غاصب صهیونیستی قرار گرفتند و با امکانات فراوان، آتش گسترده‌ای را بر سر زنان و کودکان غزه ریختند و هزاران نفر را شهید کردند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه بیشتر شهدای غزه کودکان و زنان هستند، گفت: صهیونیست‌ها بیماران داخل بیمارستان‌ها و نوزادان نورس را هم به شهادت رساندند و در تاریخ این‌گونه وحشیگری‌ها فقط در کارنامه رژیم صهیونیستی مشاهده می‌شود.

وی ادامه داد: در واکنش به این جنایات، ملت‌های مسلمان به پا خاستند. ملت ما هم به میدان آمدند و ان شاءالله شنبه هفته بعد در حمایت از کودکان مظلوم تجمع و راهپیمایی خواهند کرد. 

سردار سلیمانی سپس به هفته بسیج اشاره و بیان کرد: در دوران دفاع مقدس، این ملت فرزندان بسیجی خود را به جبهه‌ها گسیل داشتند و دفاع مردمی را با رهبری امام راحل در مقابل دشمن متجاوز شکل دادند؛ از درون این دفاع یک قدرتی تولید شد که کشور ما به مرحله بازدارندگی رسیده است.

وی افزود: حرکتی که در دفاع مقدس با فرمان امام خمینی (ره) آغاز شد، دفاعی مردمی را ایجاد کرد و امروز هم این حضور مردم امنیت مردم‌پایه را برای ما ایجاد و امنیت کشور را مثال‌زدنی کرده است؛ لذا ملت بزرگ ایران اسلامی می‌تواند با تبعیت از ولایت فقیه اهداف بزرگ انقلاب اسلامی را در گام دوم انقلاب رقم بزند و در این میان، بسیج به عنوان بزرگترین تشکیلات مردمی برنامه‌های خود را دنبال می‌کند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین اضافه کرد: برنامه‌های هفته بسیج با رویکر جهاد تبیین و امیدآفرینی برنامه‌ریزی شده و بر همین اساس، برنامه‌های مختلفی طراحی شده که رزمایش ۱۰۰ هزار خدمت بسیج اصناف و اعزام تیم‌های پزشکی به مناطق محروم، اعزام گروه‌های جهادی به روستا‌ها و آزادی زندانیان از جمله این برنامه‌هاست.
انتهای پیام/
http://enghelab-news.ir/8093
اخبار مرتبط

نظرات شما