کارشناس هواشناسی اعلام کرد؛

بارش باران از امروز در نوار غربی کشور/ هوای کشور تا پنجشنبه سرد می‌شود

کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی از غرب کشور و آغاز بارش‌ها در این سمت از کشور گفت: تا روز پنجشنبه شاهد کاهش محسوس دما و افزایش باد در سطح کشور خواهیم بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز،از وزارت راه و شهرسازی، کارشناس سازمان هواشناسی در تشریح وضعیت جوی کشور اعلام کرد: سامانه بارشی امروز از غرب کشور وارد خواهد شد که به سبب آن، فردا دوشنبه در نیمه غربی کشور شاهد بارش باران خواهیم بود، پس از آن نیز در نوار شمالی، غرب و جنوب غرب شاهد بارش خواهیم بود، به علاوه در مناطقی از جنوب کشور، شاهد بارش باران به همراه رعد و برق خواهیم بود.

وی اظهار داشت: در مناطق مستعد شاهد تگرگ و در مناطق سردسیر و ارتفاعات، انتظار برف را خواهیم داشت. این سامانه بارشی در روز چهارشنبه از شمال شرق کشور از کشور خارج می‌شود.

کارشناس هواشناسی همچنین گفت: روز سه شنبه در شرق دریای خرز شاهد بارش خواهیم بود که سطح هشدار نارنجی نیز داده شده است. تا روز پنجشنبه شاهد کاهش محسوس دما و افزایش باد در سطح کشور خواهیم بود.

وی افزود: همچنین خلیج فارس روز سه شنبه مواج خواهد بود و دریای خرز دو شنبه و سه شنبه مواج گزارش شده است. امروز آسمان تهران صاف گزارش شده و بیشترین دما ۲۰ درجه و کمینه دما ۱۲ درجه بالای صفر خواهد بود.
انتهای پیام/
http://enghelab-news.ir/8111
اخبار مرتبط

نظرات شما