مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری قم مطرح کرد؛

لزوم افزایش راه‌های دسترسی پایانه مسافربری قم/پایانه مرکزی با کارکرد 100 درصدی فاصله دارد

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم بر اهمیت افزایش راه‌های دسترسی پایانه مرکزی به آزادراه قم-تهران و پایانه 72 تن تأکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز، زین‌العابدین قراچورلوی در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، اظهار کرد: ورود از پایانه به سمت اتوبان تهران، همچنین ورود به پایانه از سمت اصفهان و کاشان دارای مشکل است، اما افرادی که از شهرهای شمالی وارد پایانه می‌شوند، با مشکل مواجه نیستند.

 وی افزود: با احداث یک روگذر می‌توان پایانه مسافربری ۷۲ تن را به کارکرد واقعی خود رساند، درحالی‌که تنها مختص به سازمان پایانه‌ها نیست و حتی برای دسترسی به شهرک چاپ و نشر و نمایشگاه دائمی نیز وجود پل نیاز است.

 مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم عنوان کرد: سیاست سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم ساماندهی وسایل حمل‌ونقل جاده‌ای است و در این مسیر چاره‌ای جز استفاده از شرکت‌های مجاز نداریم؛ چراکه سلامت و امنیت مردم برای ما در اولویت قرار دارد.

قراچورلوی گفت: هنگام ورود به میدان شهدای ۷۲ تن و حرکت به سمت تهران، نخستین بریدگی جاده کوه سفید است که به دلیل وجود مسافربرهای شخصی تراکم بسیاری دارد و با وجود نصب دوربین بازدارندگی کامل نیز وجود ندارد.

وی ادامه داد: شرایط ایده‌آل این است که تمام مسافربران شخصی ساماندهی شوند و حمل‌ونقل بین جاده‌ای تنها از طریق شرکت‌های مجاز و تحت نظارت صورت پذیرد.
انتهای پیام/
http://enghelab-news.ir/8187
اخبار مرتبط

نظرات شما