یادداشت؛

ایران، مصمم به انتقام سخت!

به تعبیر رهبر معظم انقلاب «دوران بزن در رو!» به نقطه پایان رسیده است و تهران هر اقدام تروریستی را در هر زمان و هر مکان مقتضی و دلخواه و در هر سطح مطلوب، پاسخ می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز، حسن کربلایی در یادداشتی نوشت؛ ۲۴ آذر سال جاری در بامداد چنین روزی تعدادی از اعضای گروهک تروریستی «جیش‌الظلم» وابسته به دستگاه اطّلاعاتی یکی از کشورهای منطقه و تحت مدیریت موساد، به مقر فرماندهی انتظامی شهرستان راسک واقع در سیستان و بلوچستان حمله کرد.
 
در این اقدام ناجوانمردانه و تروریستی، ۱۱ نفر از سبزپوشان جان بر کف نیروی انتظامی به درجه رفیع شهادت رسیدند. تروریست‌ها نیز با به‌جا گذاشتن چند کشته و زخمی و ناکامی در تصرف پاسگاه، ذلیلانه به سمت مرز پاکستان گریختند.
 
۱۳ دی‌ماه جاری دو تن از اعضای گروهک تکفیری و آمریکاساخته داعش، با طراحی و هدایت و تجهیز موساد، در محل گلزار شهدای کرمان و در میان جمع زائران مزار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، دست به انجام عملیاتی انتحاری زدند. 
 
در این حادثه تلخ تروریستی بیش از ۹۰ تن از مردم و از جمله چندین کودک و نوجوان و زن، به فیض بزرگ شهادت رسیدند و بیش از ۱۰۰ نفر زخمی شدند. شبکه عاملان حادثه یاد شده نیز خیلی زود شناسایی و متلاشی شد.
 
بی‌شک اهداف دو حادثه تروریستی یاد شده، در پنج گزاره و سطح خلاصه می‌شود:
اوّل: ناامن‌سازی جامعه ایرانی و به دنبال آن ایجاد نارضایتی عمومی.
دوّم: تحلیل بردن توان و تمرکز اطّلاعاتی و امنیتی نظام جمهوری اسلامی.
سوّم: ایجاد هراس عمومی در مسیر همدلی و همراهی با نظام دینی - سیاسی کشور.
چهارم: تحرک‌بخشی به ماشین از کار افتاده آشوب‌های داخلی پس از فرو نشستن آتش فتنه ۱۴۰۱.
پنجم: انتقام‌گیری از حامیان تفکر و گفتمان مقاومت که با پرچمداری شهید سلیمانی شناخته شد و موجب شکست حاکمیت و قدرت‌گیری داعش در سوریه و عراق و در کل در سطح منطقه غرب آسیا گردید. 
بنا به تحلیل‌های دقیق موجود و چنان که اشاره شد، در پس پرده حوادث اخیر در راسک و کرمان، رژیم منحوس و جعلی صهیونیستی و اهرم اطّلاعاتی و جاسوسی آن یعنی موساد قرار داشت. 
شکست تحقیرآمیز اسرائیل در غزه، ضعیف شدن مستمر جریان‌های تکفیری، قدرت‌گیری روزافزون محور مقاومت، اوج‌گیری پیشرفت ایران، سقوط سلطه منطقه‌ای و جهانی آمریکا به عنوان بزرگ‌ترین حامی اسرائیل و ... همگی دلایل خودنمایی رژیم صهیونیستی در صحنه تحرکات تروریستی علیه ملت ایران و نزدیک شدن بیش از گذشته جریان‌های تروریستی چون داعش به اردوگاه صهیونیست‌ها بشمار می‌آید.
به گواهی تاریخ، در برابر حوادث تروریستی، مردم ایران به لحاظ وجه ایمانی و انقلابی، همواره در مسیر جهاد و مقاومت خود، مصمم‌تر می‌شوند. اگر چنین نبود بعد از گذشت چهار دهه، امروز نشانی از نظام جمهوری اسلامی و ایران یکپارچه و ماهیت اصیل ایرانی و اسلامی دیده نمی‌شد. ایران ما حالا در جایگاهی ایستاده است که به تاکید دشمنان و اعتراف رسانه‌هایی چون گاردین، قدرت اوّل غرب آسیاست. مصداق چنین ویژگی بزرگی، روز ۲۶ دی ماه به رخ جهانیان کشیده شد. وقتی در انتقام‌گیری از حوادث راسک و کرمان، مقر مهم موساد در اربیل و پایگاه‌های راهبردی داعش و نزدیکان بدان یعنی تحریرالشام و حزب ترکستانی در ادلب سوریه با موشک‌های بومی و بالستیک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در هم کوبیده می‌شوند باید گفت، بزرگ‌ترین و دوربردترین حمله موشکی سپاه، این پیام را رسا به سراسر جهان منتشر کرد که اولاً؛ توان انتقام‌گیری سپاه از حیث اطّلاعاتی و نظامی، فراسرزمینی و به شدت دقیق و ویرانگر است و ثانیاً؛ به تعبیر رهبر معظم انقلاب «دوران بزن در رو!» به نقطه پایان رسیده است و تهران هر اقدام تروریستی را در هر زمان و هر مکان مقتضی و دلخواه و در هر سطح مطلوب، پاسخ می‌دهد، پاسخی محکم و گسترده و گاه مستمر!
 انتهای پیام/
http://enghelab-news.ir/8371
اخبار مرتبط

نظرات شما