ادامه کمک‌رسانی ۲۰۰ تیم امدادی به سیل‌زدگان سیستان‌ و بلوچستان

دبیرکل جمعیت هلال‌احمر با اشاره به وقوع سیل در استان سیستان‌ و بلوچستان، از امدادرسانی در این استان و با حضور ۲۰۰ تیم امدادی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز، از جمعیت هلال احمرف یعقوب سلیمانی، درباره آخرین وضعیت امدادرسانی به سیل زدگان سیستان و بلوچستان گفت: بعد از وقوع سیل در جنوب سیستان و بلوچستان تیم های امدادی هلال احمر با تمام توان در جهت ارائه خدمات به آسیب دیدگان حضور پیدا کردند.

وی بیان کرد: بیش از ۱۵۰ تیم عملیاتی در حال امدادرسانی هستند که ۵۰ تیم عملیاتی از استان‌های خراسان‌های جنوبی، رضوی و شمالی و نیز استان کرمان برای امدادرسانی اضافه شدند.

دبیرکل جمعیت هلال احمر با بیان اینکه ۱۸۴۰ روستا در ۱۱ شهرستان تحت تاثیر سیل قرار گرفتند، افزود: با توجه به این که راه ارتباط زمینی تعداد محدودی روستا قطع است، ۲ بالگرد و ۱۲ قایق در حال امدادرسانی به افراد متاثر از سیل هستند.

به گزارش ایرنا، بارندگی‌های شدید و طغیان رودخانه‌ها در چند روز اخیر راه ارتباطی چندین مسیر اصلی، فرعی و روستایی در جنوب سیستان و بلوچستان را بسته است که بازگشایی مسیرها از ابتدای شروع سیلاب در این مناطق آغاز شده است.
انتهای پیام/
http://enghelab-news.ir/8572
اخبار مرتبط

نظرات شما