سرپرست دبیری فدراسیون دوومیدانی:

ورزشکاران الگوی اخلاقی جامعه هستند/ نحوه اعتراض و اعلام درخواست‌ها نیازمند تامل است

سرپرست دبیری فدراسیون دوومیدانی گفت: در این چند روز متوجه شدم که مسئولان جدید و پیشین فدراسیون تاجایی که توانسته‌اند مشکلات ورزشکاران را حل کرده‌اند و در زمان این سرپرستی نیز هدفی جزء این نمی‌توان یافت ولی بیان برخی انتقادات ناحق پسندیده نیست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز، پژمان معمتدی در گفت‌وگو با ایرنا درباره مجمع انتخاباتی فدراسیون دوومیدانی، اظهار کرد: به غیر از احسان حدادی که جنبه قهرمانی او بیشتر پررنگ بوده است و کاندیداهایی با تجارب مدیریتی بالا در این دوره برای احراز پست ریاست فدراسیون دوومیدانی ثبت نام کرده‌اند. با حضور مهدی مبینی، هاشم صیامی، ایرج عرب و افشین داوری رقابت  بر سر ریاست آغاز شده است. قرار شد تا من به عنوان دبیر در فدراسیون حضور داشته باشم تا بتوانیم مجمع انتخاباتی را سالم برگزار کنیم. به احتمال زیاد تا اواخر خرداد این مجمع برگزار خواهد شد.

وی درباره برنامه‌های پیش روی فدراسیون دوومیدانی عنوان کرد: ما یک اعزام به مسابقات جوانان آسیا امارات داریم و کارهای اعزام به این مسابقات را انجام دادیم. در کنار آن همواره شاهد اعتراض یک سری از ورزشکاران هستیم که ادعا می‌کنند، خواسته‌های آنها عملی نشده است. ما به همین دلیل چهارشنبه صبح با تمام دوومیدانی‌کارانی که شانس کسب سهمیه المپیک هستند، جلسه داریم. حسن تفتیان، مهدی صابری، حسین رسولی و مهدی پیرجهان در این جلسه حضور دارند اما فرزانه فصیحی و حمیده اسماعیل نژاد در اردوی خارج از کشور هستند و با آنها به صورت مجازی جلسه می‌گذاریم.

دبیر فدراسیون دوومیدانی عنوان کرد: ۱۰ تیر آخرین زمان برگزاری مسابقات انتخابی المپیک است و به دنبال این هستیم تا خللی در برنامه تمرینی دوومیدانی‌کاران رخ ندهد. ما زمانی تا المپیک نداریم و با توجه به نیازهای دوومیدانی‌کاران و زمان بندی تا مسابقات و تمرینات، برنامه تمرینی آنها را به همراه مربیان ذیصلاح ارزیابی می‌کنیم تا ورزشکاران ما از این مقوله جا نمانند.

وی درباره انتقادات حسین رسولی درباره سرپرست فدراسیون دوومیدانی و پرداخت نشدن هزینه مکمل‌ها و کفش رانینگ خاطرنشان کرد: هر ورزشکاری خواسته‌ای دارد اما مدل بیان اعتراض رسولی مورد پسند نیست. او گفته بود که دو ماه است حقوق دریافت نکرده است اما به نقل از امور مالی فدراسیون دو ماه حقوق خود را پپیشاپیش گرفته بود. اگر ورزشکاری درخواستی دارد ابتدا در فدراسیون مطرح و بعد در رسانه‌ها آن را اعلام کند.

معتمدی گفت: ما رنکینگ دوومیدانی‌کاران را در سطح آسیا و جهان درآوردیم و مسابقاتی که امتیاز دارد را استخراج کردیم زیرا مسابقاتی که امتیازی ندارد کمکی به کسب سهمیه نمی‌کند. ترجیح بر این است تا برای کسب سهمیه به سمت کشورهای آسیایی برویم تا امتیاز بالایی کسب کنیم.
انتهای پیام/
http://enghelab-news.ir/8788
اخبار مرتبط

نظرات شما