منتخبان هفتمین جشنواره شمیم‌ ریحان معرفی شدند

اختتامیه هفتمین دوره جشنواره «شمیم ریحان» با حضور دکتر انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در تالار شهید آوینی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز، دانیال اناری درباره منتخبین جشنواره «شمیم ریحان» گفت: هفتمین دوره جشنواره استانی باهدف معرفی هجده نفر از دختران برتر استان قم پایان یافت و در این مراسم دکتر خزعلی ضمن سخنرانی و بیان جایگاه ارزشمند بانوان در جامعه ایران اسلامی به گفت‌وشنود با دختران قم پرداخت.

 مدیر «مجمع جوان ستایشگر» ادامه داد: این دختران جوان در ۱۸ بخش از عرصه‌های قرآنی، رسانه‌ای، فرهنگی در حوزه عفاف و حجاب، مجازی و جهاد تبیین، هنری، ورزشی، اجتماعی (سمن‌ها)، دانشجویی، پژوهشگر، بسیجی، جهادگر، دانش‌بنیان‌ها، فرزند شهید با دستاوردهای خاص و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، داوطلب هلال‌احمر، دختر معلول با توانمندی خاص، مدافع سلامت، فعال برنامه‌های عملیاتی بیانیه گام دوم انقلاب و دختر فعال روستایی و عشایری فعالیت دارند.

 وی درباره تفاوت این دوره با دوره‌های قبل توضیح داد: منتخبین توسط دستگاه‌ها ارزیابی و معرفی شدند و دفتر بانوان استانداری به‌عنوان دبیرخانه جشنواره، ناظر بر جشنواره بود و با حضور معاون رئیس‌جمهور از آنها تجلیل شد.

 اناری با اشاره به شیوه ثبت‌نام جشنواره ابراز کرد: از جمع پانصدنفری که ثبت‌نام کرده بودند و نیز جمع مخاطبین دستگاه‌های ناظر به جشنواره، این هجده نفر برگزیده شدند که همه بانوان از استان قم هستند.

 وی افزود: جشنواره «شمیم ریحان» با ایده، طرح و اجرای «مجمع جوان ستایشگر» و با پشتیبانی و حمایت اداره کل زنان و خانواده استانداری و معاونت امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان برگزار شده است.

 مدیر «مجمع جوان ستایشگر» با اشاره به منتخبین هفتمین جشنواره «شمیم ریحان» ابزار کرد: زهرا عباسی، شیما احمدزاده، نرگس لطفی، هدیه کرمانی، فاطمه شعبانی، حمیده ربانی، زهرا میرزا بابائی، مائده اسفندانی، فاطمه ساعدی مجد، زهرا رحیم‌پور، محدثه تقی‌زاده، حانیه حسنی، محدثه قاسمی نویسی، زهرا فتوتی، کبری حق وردی، نازنین فاطمه یعقوبی، زینب نوری‌نژاد و فاطمه آقازاده در این دوره تقدیر شدند.

 اناری در پایان اظهار داشت: از همراهی اصحاب رسانه مشتمل بر رسانه‌های مکتوب و برخط و نیز صداوسیمای مرکز قم که طی برگزاری این جشنواره همراه «مجمع جوان ستایشگر» بودند، تشکر می‌کنم.انتهای پیام/
گالری عکس
http://enghelab-news.ir/8867
اخبار مرتبط

نظرات شما