رگبار پراکنده و وزش باد در اردبیل و آذربایجان‌های شرقی و غربی

مطابق پیش‌بینی سازمان هواشناسی کشور، امروز (شنبه) در برخی مناطق اردبیل و شمال استان‌های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی رشد ابر و رگبار پراکنده و وزش باد پیش‌بینی می‌شود و در سایر مناطق کشور جو آرام و آسمان صاف حاکم است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز، سازمان هواشناسی، دوشنبه در برخی نقاط سواحل غربی دریای خزر و اردبیل و آذربایجان شرقی بارش پراکنده رخ می‌دهد.

سه شنبه در برخی نقاط آذربایجان غربی، زنجان، قزوین، مرکزی، مازندارن، شمال سمنان و ارتفاعات استان‌های البرز، تهران و خراسان رضوی به‌ویژه در ساعات بعد از ظهر، رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید موقت و در برخی نقاط گردوخاک پیش بینی می شود.

طی پنج روز آینده در نوار شرقی کشور به‌ویژه در منطقه زابل، همچنین از شنبه تا دوشنبه در جنوب غرب و از بعد از ظهر یکشنبه تا سه شنبه در بخش‌هایی از شمال شرق، شرق، مرکز و استان‌های واقع در دامنه های جنوبی البرز وزش باد شدید، در برخی مناطق احتمال خیزش گردوخاک و کاهش کیفیت هوا انتظار می رود.

از اواخر وقت شنبه تا دوشنبه دریای خزر، خلیج فارس، تنگه هرمز و سه شنبه دریای عمان و تنگه هرمز مواج است.

آسمان امروز تهران صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد و در برخی ساعت‌ها افزایش باد پیش بینی شده است. بیشینه دمای امروز پایتخت ۳۸ و کمینه دمای آن ۲۶ درجه سانتی‌گراد خواهد بود.
انتهای پیام/
http://enghelab-news.ir/8944
اخبار مرتبط

نظرات شما