تخصیص بسته ۲۰ گیگابایتی رایگان انتخاباتی به مردم

وزیر ارتباطات با بیان اینکه یک بسته رایگان هدیه ۲۰ گیگابایتی برای ترافیک پیام‌رسان‌های داخلی در نظر گرفتیم، گفت: امروز یک پیامک برای همگان ارسال می‌شود و هر کس می‌تواند با کد دستوری که اعلام می‌شود این بسته را فعال کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز، عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه هیأت دولت گفت: برای موضوع انتخابات، بسته ویژه تبلیغاتی برای نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری در فضای شبکه‌های اجتماعی داخلی پیش بینی کرده‌ایم.وی افزود: در این بسته‌ها کانال‌های هواداران و کانال‌های استانی پیش بینی شده و بسته های تبلیغاتی برای معرفی کانال‌ها به مخاطبان در پیام رسان‌های داخلی در نظر گرفته شده است. وزیر ارتباطات اظهار کرد: یک بسته رایگان هدیه ۲۰ گیگابایتی برای ترافیک پیام‌رسان‌های داخلی در نظر گرفتیم.زارع‌پور عنوان کرد: امروز یک پیامک برای همگان ارسال می‌شود و هر کس می‌تواند با کد دستوری که اعلام می‌شود این بسته را فعال کند و در ایام انتخابات استفاده از این پیام‌رسان‌ها و سکوی تلویزیون رایگان خواهد بود.
وی خاطر نشان کرد: این هدیه وزارت ارتباطات برای مردم در آستانه انتخابات است تا در پیام رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی داخلی در جریان نقطه نظرات نامزدها قرار بگیرند.انتهای پیام/
http://enghelab-news.ir/8982
اخبار مرتبط

نظرات شما