printlogo


نمایشگاه کتاب دفاع مقدس در قم برگزار می شود/باید یاد و پیام شهدا به نسل جوان منتقل شود
کد خبر: 6297
رئیس ستاد کنگره ملی شهدای استان قم با اشاره به اینکه باید یاد و پیام شهدا به نسل جوان منتقل شود، گفت: پنج شنبه هفته جاری نمایشگاه کتاب دفاع مقدس در مجتمع امام خمینی(ره) جنب گلزار شهدا با حضور 120ناشر از کل کشور برگزار خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز، علی‌اکبر خوش‌گفتار مقدم ظهر امروز در نشست خبری اجلاسیه شهدای جهاد سازندگی قم که در سالن جلسات سازمان جهاد کشاورزی استان برگزار شد، با اشاره به دیدار اعضای ستاد کنگره با رهبر معظم انقلاب، اظهار داشت:رهبر معظم انقلاب اسلامی نسبت به موضوع ترویج سبک و سیره زندگی شهدا تاکیدی ویژه دارند.
وی ادامه داد: رهبری فرمودند که ما بایستی در این بزرگداشت ها یاد شهدا را زنده کنیم و پیام آنها را منتقل کنیم.
رئیس ستاد کنگره ملی شهدای استان قم با اشاره به اینکه کل استان برای کنگره شهدا بسیج شده و جهادگرانه پای کار هستند، گفت:جهاد سازندگی استان قم افتخار دارد که 60شهید برای این انقلاب و نظام تقدیم کرده است.
وی خاطرنشان کرد: جهاد سازندگی یکی از گروه‌هایی‌ست که در دوارن جنگ اقدامات موثری داشته‌ و شهدای بسیاری را تقدیم این نظام کرده است؛ در دوران دفاع مقدس رزمندگان برای خود سنگر‌هایی داشتند اما جهادگرانی که برای آنان سنگر می‌ساختند هیچ پناه‌جانی نداشته و در دید دشمن بودند.
خوش گفتار تصریح کرد: جهاد سازندگی قم در جنگ تحمیلی ۶۰ شهید والامقام را تقدیم این نظام کرده است و ما قصد داریم در این یادواره یاد و خاطره‌ آن‌ها را حفظ کنیم و از خانواده این عزیزان به پاس زحماتشان تقدیری داشته باشیم.
وی اضافه کرد: از هفت مورد اجلاسیه پایانی کنگره شهدا تاکنون سه اجلاسیه برگزار شده است.اجلاسیه سنگرسازان بی سنگر هم که مربوط به شهدا جهاد سازندگی است پنج شنبه برگزار خواهد شد.
رئیس ستاد کنگره ملی شهدای استان قم با اشاره به نمایشگاه کتاب  دفاع مقدس، گفت: پنج شنبه هفته جاری نمایشگاه کتاب دفاع مقدس در مجتمع امام خمینی(ره) جنب گلزار شهدا با حضور 120ناشر از کل کشور برگزار خواهد شد.انتهای پیام/
لینک مطلب: http://enghelab-news.ir/News/item/6297