printlogo


سونامی کرونا برای جانبازان شیمیایی! / بنیاد شهید خدمات بهداشتی نمی دهد؟!
سونامی کرونا برای جانبازان شیمیایی! / بنیاد شهید خدمات بهداشتی نمی دهد؟!
کد خبر: 4976
یک جانباز شیمیایی در گفت و گو با خبرنگار ما از هشدار مرگ در کمین برای جانبازان شیمیایی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز،یک جانباز شیمیایی در گفت و گو با خبرنگار ما از هشدار مرگ در کمین برای جانبازان شیمیایی خبر داد.
 
بنابراین گزارش، این جانباز شیمیایی اظهار داشت: جانبازان شیمیایی در نفس کشیدن مشکل دارند و دائم سرفه می کنند و همگی از ناحیه ریه دچار مصدومیت شدید هستند و حتی یک سرما خوردگی ساده هم ایشان را از پا می اندازد چه برسد به کرونا!
 
این روزها کرونا ویروس باعث شده تا جانبازان برای همیشه خانه نشین شوند و همواره با خطر و استرس شدید همنشین باشند.
 
حمید رضا حق شناس جانباز شیمیایی می گوید: در این شرایط که داروخانه ها از ارائه ماسک و دستکش خودداری می کنند حداقل انتظار جانبازان این است که بنیاد شهید به دادشان برسد.
 
حق شناس گفت: بنیاد حداقل می تواند کپسول های اکسیژن جانبازان را برایشان ببرد و پر کند چون ما اصلا امکان بیرون رفتن از منزل را نداریم!
 
این جانباز شیمیایی ادامه داد: این روزها آنقدر مردم از کرونا ترسیده اند که وقتی بیرون برویم و سرفه کنیم همه گمان می کنند ما کرونا گرفته ایم و فرار می کنند حال آنکه سرفه شدید کار همیشگی ماست.
 
وی از مسئولان بنیاد شهید خواست در این شرایط فکری به حال خدمات رسانی به جانبازان بکنند چرا که آسیب پذیرترین گروه در کشور در مقابل کرونا همین جانبازان به ویژه جانبازان شیمیایی هستند که بدنشان تحمل هیچ ویروسی را ندارد.


انتهای پیام/
لینک مطلب: http://enghelab-news.ir/News/item/4976