printlogo


برگزاری طرح توانمندسازی دانشجویان فعال فرهنگی، سیاسی، اجتماعی حلقه های میانی
برگزاری طرح توانمندسازی دانشجویان فعال فرهنگی، سیاسی، اجتماعی حلقه های میانی
کد خبر: 5814
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه قم خبر از برگزاری طرح توانمندسازی دانشجویان فعال فرهنگی، سیاسی، اجتماعی حلقه های میانی(حامی) از 19مرداد تا 3شهریور در سه گروه در مشهد مقدس خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز، حجت الاسلام رضا نوروزی ظهر امروز در نشست خبری طرح توانمندسازی دانشجویان فعال فرهنگی، سیاسی، اجتماعی حلقه های میانی(حامی) که در دانشگاه قم برگزار شد اظهار داشت:جهاد تبیینی که در عاشورا رخ داد درسی برای همه می باشد.
وی با اشاره به ضرورت طرح حامی، ادامه داد: امروز جامعه در حال طی کردن گام دوم انقلاب است در این مسیر تمدن اسلامی هم احیا خواهد شد. این احیا نیازمند جوانانی با عزم و اراده جدی و کنشگر و دغدغه مند نسبت به مسائل جامعه است.
رئیس نهاد رهبری در دانشگاه قم عنوان کرد: این جوانان از دانشجویان نخبه و فعال درعرصه های مختلف به وجود خواهند آمد.
وی اضافه کرد: یکی از اهداف این طرح کاهش و از بین بردن فاصله ایجاد شده به جهت کرونا بین دانشجویان هم می باشد.
حجت الاسلام نوروزی با اشاره به اینکه مخاطب طرح حامی دانشجویان فعال و کنشگر است، گفت: مخاطب این طرح دانشجویانی هستند که آماده قدم برداشتن در عرصه های مختلف کشور هستند.
وی خاطرنشان کرد: در این طرح سه گروه مخاطب شرکت خواهند کرد. گروه اول از 19مرداد ماه به مدت یک هفته در مشهد حاضرخواهند شد.گروه دوم از 26مرداد ماه و گروه سوم هم از 27مرداد ماه برای برگزاری طرح حامی در مشهد مقدس حضور خواهند داشت.
دبیر اجرایی طرح حامی اضافه کرد: این طرح تا 3شهریور برگزاری خواهد شد. گروه اول و دوم  خواهران با تعداد 120و 110 نفر و گروه سوم با تعداد 110نفر برگزار خواهد شد.
وی در ادامه با اشاره به محتوای این دوره، گفت: سه نوع محتوا برای این دوره در نظر گرفته شده است. محتوای اول آموزش های رسمی که به انتخاب خود دانشجویان است؛ محتوای دوم آموزش های مکمل که کلاس های معرفتی و کارگاه های مهارتی است می باشد و محتوای سوم هم برنامه های فرهنگی تبلیغی است.انتهای پیام/
لینک مطلب: http://enghelab-news.ir/News/item/5814