printlogo


نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی:
تأمین واگن مترو در سفر رئیس جمهور به قم پیگیری می‌شود
 تأمین واگن مترو در سفر رئیس جمهور به قم پیگیری می‌شود
کد خبر: 7138
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیری‌هایی از طریق مجلس شورای اسلامی و دولت درباره تأمین واگن صورت گرفته است که امیدواریم برای سفر دوم رئیس جمهور به قم، این پروژه آماده بهره‌برداری باشد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز، به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، احمد امیرآبادی در حاشیه بازدید از روند اجرایی پروژه مترو قم و ایستگاه شهید مطهری این پروزه مهم شهری، در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار داشت: این پروژه سال‌ها در قم فعال بوده و از ماه‌ها قبل آماده بهره‌برداری قرار دارد.

وی با بیان اینکه بزرگ‌ترین مشکل این پروژه تأمین واگن است، ابراز کرد: پیگیری‌هایی از طریق مجلس شورای اسلامی و دولت درباره تأمین واگن صورت گرفته است که امیدواریم برای سفر دوم رئیس جمهور به قم، این پروژه آماده بهره‌برداری باشد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: فاز نخست خط اول مترو تا میدان مطهری کامل شده و فاز دوم نیز تا میدان ولیعصر(عج)  تونلینگ آن تکمیل می‌شود و مابقی تا مسجد مقدس جمکران به صورت دستی انجام خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه مدیریت شهری تلاش‌های زیادی برای این پروژه انجام داده است که باید زودتر به نتیجه برسد، افزود: امیدواریم این پروژه هرچه سریعتر به بهره‌برداری برسد تا شهروندان بتوانند از آن استفاده کنند.




انتهای پیام/
لینک مطلب: http://enghelab-news.ir/News/item/7138