باشگاهی که مسابقه "مختلط" عیدانه برگزار می کند! + عکس

باشگاهی در نیاوران که پیش از این متعلق به شهرداری بود و حالا در دشت بخش خصوصی کار می کند به مناسبت عید نوروز مسابقاتی مختلط میان مردان و زنان برگزار کرده است!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز،ورزش یکی از بخش‌های مهمی است که فعالیت زیادی توسط افراد صورت می‌گیرد تا سلامتی بخش بزرگی از جامعه از این طریق تأمین شود. بنابر اعلام محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان نزدیک به 22 هزار باشگاه در کشور فعالیت دارند که 3 میلیون نفر در آنها ورزش می‌کنند.
 
 
 
برگزاری مسابقه مختلط در باشگاهی در تهران به بهانه جشن پایان سال
مسلماً نظارت بر این باشگاه‌ها یکی از وظایف دستگاه‌های نظارتی است تا تخلف و اهمال‌کاری در آنها صورت نگیرد. داورزنی هفته گذشته و در نشست خبری اولین آیین اعطای تندیس ملی باشگاه‌داری در همین باره گفته بود: «باشگاه فقط تیم‌های حاضر در لیگ برتر نیستند. نزدیک به چهار هزار میلیارد تومان در حوزه باشگاه‌داری برای 22 هزار باشگاه سرمایه‌گذاری شده است. اگر فرق بین باشگاه‌های خوب و بد نباشد، شرایط خوبی رقم نمی‌خورد و ما توجه جدی به این موضوع داشته باشیم. ما برای حراست از باشگاه‌های خوب، تعداد زیادی از باشگاه‌ها پلمب شدند و برخی دیگر نیز تذکر گرفتند. موضوع تندیس ملی باشگاه‌داری هم نشان دهنده ضرورت اهمیت دادن به این موضوع است که اگر توجه نکنیم، این یک تهدید جدی برای جامعه خواهد بود.»
 
برگزاری مسابقه مختلط در باشگاهی در تهران به بهانه جشن پایان سال
هر چند بیشتر محتوای صحبت‌های داورزنی پیرامون دوپینگ در باشگاه‌ها بود، اما سایر مسائل را نیز در برمی‌گیرد. یکی از این مسائلی که از عدم نظارت مسئولان نیز سوءاستفاده شده، برگزاری مسابقات مختلط است که در تعدادی از باشگاه‌ها رخ داده است. آخرین نمونه این اتفاق چند روز قبل در یک باشگاه در منطقه نیاوران تهران رخ داد که مسابقه مختلطی در یک باشگاه انجام شد. در این مسابقهکه به مناسبت جشن پایان سال در این باشگاه انجام شد و شامل حرکات مختلف ورزشی بود، دو مرد و دو زن در شرایطی که افراد زیادی هم در سالن حضور داشتند، با یکدیگر رقابت کردند.

نکته جالب توجه اینکه این باشگاه به شهرداری تعلق دارد، اما در اختیار بخش خصوصی قرار گرفته است. با این حال جابجایی این بهره‌برداری قرار نیست منجر به عدم نظارت مسئولان شود، بلکه نظارت بیشتری را می‌طلبد تا شرایط بهتری برای ورزش و سلامتی افراد جامعه مهیا شود.

انتظار می‌رود نهادهای نظارتی و مسئول با اینگونه موارد برخورد کنند.


انتهای پیام/
http://enghelab-news.ir/1244
نظرات شما