امتناع شورای شهر از نامگذاری خیابانی به نام فرمانده شهید حاج خدا کرم!

شورای شهر تهران از نامگذاری یک خیابان به نام فرمانده شهید مبارزه با مواد مخدر شهید حاج جواد حاجی خدا کرم امتناع می ورزد!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز،شورای شهر تهران از نامگذاری یک خیابان به نام فرمانده شهید مبارزه با مواد مخدر شهید حاج جواد حاجی خدا کرم امتناع می ورزد!
 
بنابراین گزارش، شهید سرتیپ حاج جواد حاجی خداکرم فرمانده ناحیه انتظامی سیستان و بلوچستان در سال های 1374 تا 1376 بوده که خدمات ارزنده ای در مبارزه با مواد مخدر این منطقه و در کشور داشته و همچنین از فرماندهای دوران جنگ تحمیلی و دفاع مقدس می باشد که به دلیل اینکه از بنیان گذاران بسیج و سپاه و کمیته انقلاب در جنوب تهران بوده و شاگرادان زیادی را تربیت نموده است، مردم منطقه خیابان 17 شهریور تاکنون درخواست های زیادی به شهرداری و شورای شهر ارائه کرده اند و حتی خیابان هایی را هم برای نامگذاری به نام این فرمانده شهید معرفی کرده اند که با بی اعتنایی شورای شهر تهران مواجه شده است.
 
فرمانده شهید حاج خدا کرم توسط اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر به شهادت رسیدند و یکی ازفعالان منطقه خیابان 17 شهریور بوده اند که مورد بی مهری و جفای کمیته نامگذاری شورای شهر تهران قرار گرفته اند.
 
 
 
امتناع شورای شهر از نامگذاری خیابانی به نام فرمانده شهید حاج خدا کرم!
 
گفتنی است به کرات مشاهده می شود که اسم فلان ورزشکار و یا فلان فردی که وابستگی خاصی با یک مسئول دارد در خیابان ها و میادین اصلی درج می شود اما یکی از بزرگترین فرماندهان شهید مبارزه با مواد مخدر بعد از سال ها که از شهادتشان می گذرد همچنان گمنام و مظلوم واقع شده است!
 


انتهای پیام/
http://enghelab-news.ir/1245
نظرات شما