واکنش نُجَباء به شرارت جدید ترامپ: شانه‌به‌شانه برادرانمان در سپاه‌ می‌ایستیم/ نقش بزرگ سپاه در شکست پروژه‌های استکبار

شورای سیاسی و شورای اجرایی مقاومت اسلامی نُجَباء با صدور بیانیه‌هایی جداگانه، به تروریستی معرفی‌شدن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از جانب سرکردگان کاخ سفید واکنش منفی نشان دادند و این اقدام خصمانه را به‌شدت محکوم کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز،در بیانیه شورای سیاسی این جنبش با اشاره به شکست‌های آمریکا در سوریه و عراق و یمن، آمده است: شیطان بزرگ در جنگ مستمر علیه جمهوری اسلامی ایران، از مسیر فشار دیپلماتیک و محاصره اقتصادی ظالمانه به مقصود نرسیده و ناامید شده است.

این شورا گنجاندن سپاه پاسداران در زمره گروه‌های تروریستی را یک تصمیم "بی‌سابقه" از جانب ترامپ توصیف کرده و افزوده است: سپاه یکی از بخش‌های مهم نیروهای مسلح ایران است و این امر بدین معناست که آمریکا و مزدورانش ــ از جمله رژیم صهیونیستی ــ به‌دنبال روشن نگه داشتن شعله جنگ در منطقه هستند.

در ادامه بیانیه، ضمن محکومیت شدید اقدام رئیس‌جمهور آمریکا علیه سپاه پاسداران، خاطرنشان شده است: تصمیم این فرد بزدل [ترامپ] چیزی جز جوهری بر کاغذ نیست؛ زیرا آمریکا پیش‌تر نیز ده‌ها گروه و شخصیت را در فهرست تروریسم قرار داده که از آن جمله می‌توان به حزب‌الله قهرمان و مقاومت اسلامی نُجَباء اشاره کرد.

شورای سیاسی نُجَباء در پایان بر ایستادگی کنار جمهوری اسلامی و ملت ایران در برابر هرگونه تجاوز تأکید  کرد و سازمان‌های بین‌المللی و ملت‌های آزاده عرب را به ایفای مسئولیت اخلاقی و قانونی برای مقابله با این تصمیم بی‌ارزش فرا خواند.

همچنین رئیس شورای اجرایی نُجَباء در بیانیه‌ای جداگانه، دولت آمریکا را "دجال شرور" خواند که در سراسر جهان به خون‌ریزی مشغول است و خود مستحق عنوان تروریست است.

«نصر الشمری» تصریح کرد: ما در مقاومت اسلامی نُجَباء شانه به شانه برادرانمان در سپاه پاسداران می‌ایستیم، زیرا این نهاد نقش بزرگی در شکست پروژه‌های استکبار داشته است.

وی در انتها ابراز اطمینان کرد که تصمیم تحریک‌آمیز دولت آمریکا و رئیس احمق آن، بر صلابت اراده و ایمان مجاهدان خواهد افزود.


انتهای پیام/
http://enghelab-news.ir/1959
نظرات شما