رحمتی: امیدوارم استراماچونی مثل شفر نباشد

بازیکن پیشین استقلال گفت: به اینکه استراماچونی مانند شفر در تصمیم‌گیری‌هایش احساساتی نباشد خیلی امیدوار هستم و امیدوارم این مربی همیشه قاطعیت داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز،کیانوش رحمتی درباره حضور آندره‌آ استراماچونی در تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: با توجه به اینکه استقلال و پرسپولیس همیشه در کانون توجه و حواشی قرار دارند, همیشه ترجیح می‌دهم برای این دو تیم مربیان خوبِ خارجی انتخاب شوند, چرا که این مربیان معمولاً به حاشیه‌ها کار ندارند و فقط برای موفقیت تیم کار می‌کنند.

وی ادامه داد: چیزی که استقلال در 4-3 سال گذشته نداشته, شخصیت تیمی بوده و فکر می‌کنم با آمدن استراماچونی تیم از این حیث وضعیت خوبی پیدا کند. این مربی با قاطعیتی که دارد می‌تواند این مشکل را حل کند و شخصیت تیمی را به استقلال برگرداند. استقلال به لحاظ مهره و بازیکن, چیزی کم ندارد و در حال حاضر شرایط لازم برای تبدیل شدن به یک تیم قدرتمند را دارد.

بازیکن پیشین استقلال در رابطه با کنار گذاشته شدن آرمین سهرابیان, روح‌الله باقری و رضا کریمی از استقلال, خاطرنشان کرد: این نفرات‌ بازیکنان خوبی هستند ولی باید بپذیریم که تصمیم‌گیرنده در این باره استراماچونی است. او در تمرینات حضور دارد و حتماً صلاح تیمش را می‌داند. باید به سلیقه کادر فنی احترام گذاشت و از تصمیماتش حمایت کرد تا تیم در فضای خوب و مثبتی کار را ادامه دهد. در فوتبال خیلی طبیعی است که سبک بازی بازیکنی به سلیقه یک مربی نخورد و این موضوع همیشگی است.

رحمتی گفت: به اینکه استراماچونی مانند شفر در تصمیم‌گیری‌هایش احساساتی نباشد خیلی امیدوار هستم و امیدوارم این مربی همیشه قاطعیت داشته باشد. او خیلی انرژی دارد و خیلی خوشبینم که بتواند استقلال را به روزهای اوجش برگرداند.

منبع: تسنیم


انتهای پیام/
http://enghelab-news.ir/3384
نظرات شما