خودسوزی یک فرزند شهید مقابل بنیاد شهید قم!

روز گذشته یکی از فرزندان شهدای 8 سال دفاع مقدس در مقابل بنیاد شهید و امور ایثارگران قم خود را به آتش کشید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز،روز گذشته یکی از فرزندان شهدای 8 سال دفاع مقدس در مقابل بنیاد شهید و امور ایثارگران قم خود را به آتش کشید و خبرها حاکی از آن است که وی بعد از انتقال به بیمارستان شهید مطهری تهران صبح امروز دار فانی را وداع گفت.
 
بنابراین گزارش، برخی از منابع علت این خود سوزی و خودکشی را عدم پذیرش و انجام کار او در بنیاد شهید اعلام کردند اما بنیاد شهید و امور ایثارگران به سرعت با تکذیب این ادعا اعلام کرد که وی اختلالات روانی داشته است!
 
گفتنی است هر چند هنوز جرئیات و علت این خودسوزی مشخص نشده است اما باید گفت 3 سال قبل نیز همسر یکی از جانبازان دفاع مقدس در مقابل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ اقدام به خودسوزی کرد که بنیاد شهید به سرعت اعلام کرد وی قصد گرفتن پول از بنیاد شهید و پناهندگی داشت که این همسر جانباز شهید هم اکنون سال هاست در کنار فرزند و عروسش زندگی در شرق تهران زندگی می کند و به جایی پناهنده نشده است.
 
لازم به ذکر است بنیاد شهید و امور ایثارگران مددکاران اجتماعی دارد و ماهیانه به ایشان حقوق پرداخت می کند که در صورت وجود اختلال روانی هم این مددکاران وظیفه آرام کردن مراجعین و رسیدگی به مشکلاتشان حداقل در حد گوش کردن را دارند چرا که اگر چنین باشد بدون شک حتی یک فرد روانی هم اقدام به خود سوزی نمی کند.

انتهای پیام/
http://enghelab-news.ir/3609
نظرات شما