یک فیلم انقلابی، گیشه سینما را نجات داد!

یک فیلم انقلابی با محوریت عملیات مرصاد و مقابله نیروهای امنیتی و سپاهی با جوخه‌های ترور سازمان منافقین، باعث گرم شدن فضای سینما در دوران سرما و رکود شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز،یک فیلم انقلابی با محوریت عملیات مرصاد و مقابله نیروهای امنیتی و سپاهی با جوخه‌های ترور سازمان منافقین، باعث گرم شدن فضای سینما در دوران سرما و رکود شد.

به گزارش خبرنگار کیهان، فصل سرما امسال چند ماه قبل از زمستان به سینما رسید! حدود دو ماه است که گیشه سینما دچار رکود شده و فیلم‌هایی که طی این مدت روی پرده رفتند، هیچ کدام نتوانستند توجه مردم و علاقه‌مندان به سینما را جلب کنند. طوری که چندی قبل مدیران پردیس‌های سینمایی کشور با نگارش نامه‌ای سرگشاده خطاب به مسئولان سینمایی، از آنها خواستند که برای نجات سینما از رکود اقتصادی شدیدی که امروز‌ گریبان گیشه‌ها را گرفته نجات دهند.
 
با این حال، گیشه سینما در فصل پاییز نه به دست مسئولان بلکه با فیلمی که قهرمانان آن را نیروهای امنیتی و سپاهی تشکیل می‌دهد نجات پیدا کرد. در روزهایی که فیلم‌ها نمی‌توانند مردم را به سینما بکشانند و همان عده اندک هم که به دیدن آثار روی پرده می‌روند ناراضی سینما را ترک می‌کنند، فیلم «ماجرای نیمروز 2: رد خون» باز هم مردم را به سینماها برگرداند. اینکه آثار شبه‌روشنفکرانه و فیلم‌هایی با مضامین غیراخلاقی و مبتذل با قهر مردم مواجه شده و در مقابل، فیلمی با محور مدافعان وطن با استقبال مردم همراه شده، اتفاق پرمعنایی است. این استقبال را می‌توان نوعی ادای دین به شهدا و مدافعان وطن در مقابل گرو‌هک‌های تروریستی نیز دانست.
 

انتهای پیام/
http://enghelab-news.ir/3621
نظرات شما