وقت شکار یک لاشخور رسانه ای سیاسی است!

خبرآنلاین رسانه ای است که شروع کننده خیلی از موضوعات بوده از ایجاد اختلاف بین ایران و عراق ، تا انتشار اخبار کذب و این روزها مجدد اخبار دروغ درباره خودسوزی دختری که از آن با عنوان دختر آبی یاد میشود .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز،روزی خبرآنلاین در خبری اعلام کرد که دلار های عراقی موجب گرانی آجیل می‌شود ، آیا زمانی که مردم در فشار اقتصادی هستند این تیپ اخبار به نفع کشور بود؟این رسانه از این تیپ کارها بسیار انجام داده اما روز گذشته (روز عاشورا) خبر کذبی در مورد دختری منتشر میکند که پایه و اساس این خبر،دروغ بود و فردی که فوت کرده فرد دیگریه و پشت سر خبرآنلاین کانالها و خبرگزاری های بیگانه نیز به این خبر استناد کردند و همین خبر رو منتشر کردند.

دروغ پراکنی و شایعه پراکنی گویا به یک اصل در انتشار اخبار این خبرگزاری ها بدل شده است و هر روز شاهد یک نوع جو رسانه ای از سوی این خبرگزاری ها هستیم .

متوسل شدن به دروغ و تهمت زنی به افراد و همچنین شایعه سازی و انتشار اخبار دروغ از سوی یک خبرگزاری آنهم در شرایط کنونی کشور باید برخوردی جدی از سوی قوه قضائیه صورت بگیرد.

تا کی میخواهید در برابر این خط دهی های دروغینِ رسانه هایی مثل خبرآنلاین سکوت کنید ، هرچه به انتخابات نزدیک میشویم اخبار کذب یکی پس از دیگری منتشر میشود و امروز زمانی است که با این منشأ دروغ باید مقابله کنید.

انتشار یک عکس جعلی که به این دختر منتسب میکنند و در شبکه های اجتماعی به دروغ به این فرد نسبت میدهند یکی از پست ترین روش های لاشخوری رسانه ای است که عده ای در داخل کشور همسو با دشمنان آن را به پیش میبرند.

انتهای پیام/
http://enghelab-news.ir/3649
نظرات شما