روزنامه اصلاح طلب «اغتشاشگران» را «مردم معترض» نامید!

روزنامه آرمان در گزارشی با عنوان «چند استان در حالت نیمه آرام!» نوشت:«فضای کشور نسبت به روزهای شنبه و یکشنبه آرام‌تر شده اما هنوز جسته و گریخته مردم ناراحتی خود را ابراز می‌کنند».

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز،روزنامه آرمان در گزارشی با عنوان «چند استان در حالت نیمه آرام!» نوشت:«فضای کشور نسبت به روزهای شنبه و یکشنبه آرام‌تر شده اما هنوز جسته و گریخته مردم ناراحتی خود را ابراز می‌کنند».

آرمان در ادامه نوشت:«در پی تجمع برخی از دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به حوادث اخیر و مشکلات اقتصادی کشور، در محوطه بیرون از دانشگاه تعدادی از آنها دستگیر شدند...حراست و مسئولان دانشگاه در حال پیگیری وضعیت دانشجویان دستگیر شده هستند. معاونت دانشجویی دانشگاه تهران اظهار کرد:"ما در حال بررسی این موضوع که دانشجویان توسط چه سازمان یا نهادی دستگیر شدند، هستیم".».

این روزنامه اصلاح طلب نوشته «هنوز جسته و گریخته مردم ناراحتی خود را ابراز می‌کنند»، این در حالی است که مردم از همان روز اول حساب خود را از آشوبگران جدا کرده و اکنون اراذل و اوباش و اغتشاشگران اجاره ای هستند که باعث ناآرامی در برخی شهرها شده و حتی به آمبولانس و خودروی آتش نشانی و پایگاه اورژانس و حافظان امنیت نیز رحم نکرده و در اقدامی شنیع، قرآن را نیز آتش زده‌اند!

اصلاح طلبان پیش از این نیز از اغتشاشگران در دی ماه ۹۶ و فتنه ۸۸ نیز حمایت کرده بودند.
انتهای پیام/
http://enghelab-news.ir/3810
نظرات شما