رئیس کمیسیون بهداشت مجلس:
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با ارائه پیشنهادهایی به دولت سیزدهم گفت: عدم انسجام دولت روحانی در مبارزه با کرونا و تناقض گویی مسئولان مشکلی بود که مردم را دچار سردرگمی میکرد؛اما با اقتداری که از آقای رئیسی انتظار می رود می توان به مهار کرونا امیدوار بود.
اخیرا برخی از صفحات اینستاگرامی جعلی منتسب به رئیس قوه قضاییه، در حال انتشار اخبار کذبی به نقل از حجت‌الاسلام‌والمسلمین محسنی اژه‌ای هستند.
رئیس و اعضای هیئت رئیسه اولین سال فعالیت ششمین دوره شورای اسلامی شهر قم انتخاب شدند‌.
همه چیزهایی که باید درباره طرح صیانت از فضای مجازی بدانید؛
طرح از حقوق کاربران در فضای مجازی که به طرح صیانت معروف شده است، این روزها جنجال های فراوانی ایجاد کرده؛ اما آیا همه حرف ها و اهداف این طرح در میان این حجم از جنجال مورد بررسی منتقدان قرار گرفته است؟
همسر جانباز و داور بین‌المللی تیراندازی:
غیاثی اعتقاد به حجاب را اصلی‌ترین راهکار برای ترویج حجاب می‌داند و می‌گوید: به نظرم باید ابتدا به حجاب اعتقاد داشت حجاب در یک شخص عین یک درخت تناور است که باید از لحاظ ریشه قوی باشد
رئیس مؤسسه خانواده اسلامی و تربیت معنوی خاتم از آغاز به کار فصلنامه علمی خانواده اسلامی و تربیت معنوی و جذب مقالات پژوهشی به پنج زبان فارسی، انگلیسی، عربی، فرانسوی و ترکی آذری خبر داد.
نائب رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین:
نائب رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین گفت: ساخت واکسن کرونا در کشور علاوه بر توان محققان کشورمان موجب ایجاد خودباوری و امیدواری به توان داخلی و پیشرفت در دیگر عرصه‌های تولید و نیازهای کشور جامعه می‌باشد و مهم‌تر آنکه افتخار و عزت ملی را در در سطح بین‌الملل نمایان کرد.
اولین حضور رئیس قوه در تالار معاملات بورس در طول 30 سال گذشته بهانه ای شد تا جای خالی مسببان وضع موجود پررنگ تر دیده شود.
رئیس اندیشکده اسوه
رئیس اندیشکده اسوه با بیان این‌که هیئت‌های مذهبی بزرگ‌ترین سازمان‌های مردم‌نهاد تاریخ بشریت هستند، گفت: در انتخابات شورای شهر تهران به تکراری‌ها و پدرخوانده‌ها رأی ندهیم.
از ساخت مدرسه علمیه تا ساخت بیمارستان برای بیماران دیالیزی تنها گوشه‌ای از فعالیت‌های خیّر نمونه مازندرانی است.
سخنگوی ائتلاف نخبگان انقلابی شهر‌کریمه :
سخنگوی ائتلاف نخبگان انقلابی شهر‌کریمه گفت: ایجاد تحول در شهر مقدس قم نیازمند فکر و نیروهای جدیدی است که با رویکرد انقلابی و جهادی، نگاه علمی و تخصصی به مسایل داشته باشند.
از سوی رئیس اندیشکده علمی مدیریت اسوه؛
حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن ناصری پور، رئیس اندیشکده علمی مدیریت اسوه لیست شورای ائتلاف مدیران انقلابی تهران برای انتخابات شورای شهر تهران را اعلام کرد.
پژوهشگر حوزه خانواده مطرح کرد:
پژوهشگر حوزه خانواده و رئیس مؤسسه خانواده اسلامی و تربیت معنوی خاتم از عدم توجه جدی به خانواده محوری در برنامه‌های کاندیداهای ریاست‌جمهوری انتقاد کرد.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/1