مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان قم:
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان قم تصریح کرد: با وجود تحریم های ظالمانه دشمنان، این مساله نتوانسته خللی در خدمت رسانی این شرکت به آحاد مردم و شهروندان قمی ایجاد کند.
رئیس انجمن اصول فقه حوزه علمیه قم:
رئیس انجمن اصول فقه حوزه علمیه قم بر لزوم تعیین یک روز در تقویم به عنوان روز اصول فقه تاکید کرد و گفت: این مهم خواسته و مطالبه بزرگان و مراجع معظم تقلید است.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان قم:
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم از برگزاری همایش یاوران وقف در روز 13 آبان با سخنرانی آیت الله اعرافی در قم خبر داد.
مدیر عامل آب و فاضلاب استان قم مطرح کرد؛
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم با اشاره به افزایش 12 درصدی مصرف آب در قم از ابتدای امسال تاکنون به نسبت مدت مشابه سال قبل خواستار صرفه جویی بیشتر شهروندان قمی در این باره شد.
مدیر کل کتابخانه های عمومی استان قم:
مدیر کل کتابخانه های عمومی استان قم گفت: ما باید از همه ظرفیت های فرهنگی از جمله در عرصه کتاب و کتاب خوانی در جهت حفاظت و حراست از محیط زیست استفاده کنیم.
قربانعلی فرخزاد متهمی است که به‌گفته رئیس دادگاه به‌عنوان یک فرد حقیقی بیشترین ارز دولتی را از بانک مرکزی دریافت کرده است.
معاون فضای مجازی دادستان کل کشور با بیان اینکه اگر بحث ارز دیجیتال "گرام" شکل بگیرد، با غارت ۵۰ میلیون دلاری روبه‌رو خواهیم بود، گفت: ۶۰ درصد از جرائم رایانه‌ای مربوط به شبکه‌های اجتماعی خارجی به خصوص تلگرام و اینستاگرام است.
رئیس پلیس پایتخت از بازداشت سلطان کاغذ همراه یک گروه ۱۶ نفره خبر داد و گفت: ارزش این پرونده بیش از هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان است.
معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور گفت: هم اکنون ۱۳ مرکز دانشگاهی در سراسر کشور به تربیت نیروهای متخصص در حوزه کاردرمانی اشتغال دارند که ماحصل تلاش آنها تربیت بالغ بر ۴ هزار و ۲۰۰ نیروی کاردرمانی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا است.
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تأیید خبر استعفای وزیر بهداشت گفت: قاضی‌زاده هاشمی استعفای خود را تقدیم کرده است و از روز دوشنبه و بعد از خداحافظی با معاونانش در وزارت بهداشت حضور نیافته است.
در گردهمایی شورای معاونان وزارت آموزش‌ و پرورش موضوع ماندگاری سه ساله کتاب‌های درسی و پخش زنگ قرآنی رادیو در مراسم صبحگاه مدارس مورد اشاره قرار گرفت.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/0