سیدعباس عراقچی:
معاون سیاسی وزیر امور خارجه با اشاره به اینکه ایران مخالف جنگ و این اشغالگری را محکوم کرده است، گفت: جنگ در منطقه می‌تواند منجر به دخالت خارجی، حضور تروریست‌ها و افزایش ناآرامی‌ها شود و ما مخالف این مباحث هستیم.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام:
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ایران باید وارد قره‌باغ شده و در بازسازی نقش داشته باشد و در کمیته آتش‌بس هم وارد شود و نظارت بر کریدورهای ایجادشده کند.
آیت الله اعرافی:
مدیر حوزه های علمیه با تاکید بر این که هیچ اتفاقی نباید بهانه ای برای اشاعه جنگ طلبی و خشونت خواهی مذهبی شود، عنوان داشت: گفتمانی که رهبری معظم انقلاب اسلامی بیان فرموده اند بر پایه این اصول است و امیدواریم آزادسازی منطقه قره باغ باعث ایجاد یک وحدت عمیق تر در میان کشورهای منطقه گردد.
سفیر جمهوری آذربایجان درایران:
سفیر جمهوری آذربایجان درایران گفت: سخنان گهربار رهبر معظم انقلاب عیدی خوبی به مردم جمهوری آذربایجان بود.
قرار گرفتن جمهوری خواه و یا دموکرات در راس قدرت آمریکا، هیچ تغییری در سیاست های این کشور علیه ایران ایجاد نخواهد کرد به همین در دلیل باید دولتمردان در مسیر برجام فقط و فقط با توصیه های رهبری حرکت کنند.
امام جمعه قم:
آیت الله سعیدی با اشاره به اینکه با حضور جو بایدن در کاخ سفید نه تنها فشار کم نشد بلکه هوشمندانه شد، گفت: همه می دانند که جبهه استکبار به دنبال شکست انقلاب است و در این میان مقاومت مردم و هدایت رهبری، فشار حداکثری دشمنان را از بین برده است.
استاد حوزه علمیه قم با اشاره به وظایف حوزه انقلابی در گام دوم انقلاب گفت: حوزه انقلابی باید از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب محافظت کند.
برخی از رسانه های داخلی و خارجی به نقل از وزیر خارجه آمریکا مدعی شدند که دولت بایدن از تلاش ناکام ترامپ برای اعمال مکانیسم ماشه اظهار ناخرسندی کرده و در اظهاراتی توهین آمیز گفته که قرار است برای دیپلماتهای های ایرانی در واشنگتن چند کیلومتر شعاع تردد را بیشتر کند.
کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اینکه به‌جای شکایت از شعار دهندگان سؤال شود چرا آرزوی مرگ رئیس‌جمهور رادارند گفت: وقتی رئیس‌جمهوری عمل مجرمانه را پشت تریبون و در روز ۲۲ بهمن انجام می‌دهد چه کسی باید از وی شکایت کند
واکنش نمایندگان سراسر کشور به توهین‌های مکرر رئیس‌جمهور؛
اهانت‌های مکرر رئیس جمهور دولت یازدهم و دوازدهم به مردم و برخی مسئولان کار را به جایی رسانده است که نمایندگان مجلس در سراسر کشور خواستار رسیدگی قضایی به توهین‌های وی شده‌اند.
در دیدار رئیس صدا و سیما با مراجع و علما عنوان شد؛
مراجع عظام تقلید در دیدار رئیس صدا و سیما خواستار حساسیت‌های دینی در رسانه ملی شدند.
سخنگوی مجمع هم افزایی جوانان انقلابی:
سخنگوی مجمع هم افزایی جوانان انقلابی با اشاره به حضور جوانان انقلابی در عرصه مدیریتی، گفت: هدف مجمع هم افزایی جوانان انقلابی تحقق اهداف بیانیه گام دوم انقلاب است.
عضو شورای مرکزی مجمع هم افزایی جوانان انقلابی مطرح کرد:
عضو شورای مرکزی مجمع هم افزایی جوانان انقلابی بااشاره به ساخت دولت اسلامی با جوانان انقلابی، گفت: از جوانان مومن و متخصص قمی برای شکستن انحصار احزاب دعوت می کنیم در عرصه مدیریتی استان حاضر شوند.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/1