مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان گفت: نمی‌توان بخاطر عدم به‌رسمیت‌شناختن، از بعضی نقش‌های بانوان در عرصه‌های مدیریتی غفلت کرد، زیرا یکی از نکات درخشانی که از بخش‌های مختلف جامعه اسلامی نمود پیدا می کند، حضور بانوان در جامعه و قرارگرفتن در پست‌های مسئولیتی است که اهمیت بالایی دارد.
رئیس اداره برنامه‌ریزی معاونت امور حوزه‌های علمیه خواهران:
رئیس اداره برنامه‌ریزی معاونت امور حوزه‌های علمیه خواهران گفت: طرح تجربه‌نگاری بانکی از تجارب سازمانی و مدیریتی به فراخور بوم‌های مختلفی که مورد رجوع و مصاحبه قرار می‌گیرند تدوین و تشکیل شود.
رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع):
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: حوزه‌های علمیه و آحاد طلاب باید توجه کنند که هر روز انگیزه و عمل خود را نسبت به حفظ انقلاب و استمرار آن مضاعف کنند چرا که ما باید بر استمرار این انقلاب کوشا باشیم و از این انقلاب به نحو دقیق مراقبت و حفاظت نماییم، نگذاریم که خدای ناکرده دشمنان طمعی نسبت به این نظ
مسئول پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت الله مکارم شیرازی خبر داد؛
مسئول پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت الله مکارم شیرازی گفت: از روز عاشورا تا اربعین حسینی پویش قرائت دعای عهد جهت ظهور حضرت حجت و حل مشکلات برگزار خواهد شد.
مدیر هیئت خادم الشهدا بااشاره به وقف زمینی به نام هیئت خادم الشهدا، گفت: ترویج سبک زندگی اهلبیت(ع) وظیفه همگانی است و ما هم در هیئت برای تمام رده های سنی توجه ویژه داریم.
حجت الاسلام والمسلمین سبحانی گفت: در کنار آموزش رسمی در حوزه، از آموزش عمومی مردم هم غافل نبودیم و در این باره هم استقبال خوبی از سوی آحاد مردم نسبت به بحث امامت صورت گرفته است.
مدیر حوزه علمیه خواهران اصفهان:
مدیر حوزه علمیه خواهران استان اصفهان با بیان این‌که باید به سمت علوم تخصصی تر و کاربردی تر گام برداریم، گفت: حوزه خواهران باید پاسخگوی نیازهای دینی جامعه در امور زن و خانواده باشد.
مدیر حوزه علمیه خواهران استان مرکزی :
مدیر حوزه علمیه خواهران استان مرکزی با بیان این‌که رسالت اصلی حوزه تولید محتوا برای انقلاب اسلامی است، گفت: تقویت ارتباط میان مدیران استانی، مهم ترین رویکرد تحولی معاونت امور حوزه ها است.
گزارشی به مناسبت روز دختر و ولادت حضرت معصومه(س)؛
حضرت معصومه(س) از جایگاه و عظمت ویژه و ممتازی برخوردار هستند که باید این عظمت و جایگاه و سبک زندگی این بانو در جامعه و الخصوص برای بانوان تبیین شود.
دبیر انجمن سواد رسانه‌ای استان قم:
دبیر انجمن سواد رسانه‌ای استان قم با انتقاد از دستگاه‌های فرهنگی کشور، گفت: پدیده ساسی مانکن حاصل بی عملی متولیان فرهنگی کشور است.
بازیگر کودک سریال "نون خ":
بازیگر کودک سریال "نون خ" گفت: با کمک آقای سعید آقاخانی، سریال "نون خ"، خاطره بسیار خوب و شادی برای همه بازیگران این سریال رقم زد.
بازیگر تلویزیون:
یک بازیگر تلویزیون گفت: بی شک اراده و پشتکار در کنار استعداد و خلاقیت از رموز مهم موفقیت در عرصه بازیگری است.
بازیگر تله فیلم " تب پنهان":
بازیگر تله فیلم " تب پنهان" از مسئولان فرهنگی و هنری خواست تا از بازیگران جوان، حمایت بیشتر و بهتری به عمل آورند.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/1