با سخنرانی آیت الله سبحانی
معاون پژوهش‌ حوزه‌های علمیه از برگزاری بیست و یکمین دوره همایش کتاب سال حوزه در روز سوم بهمن ماه در قم با سخنرانی آیت الله سبحانی خبر داد.
قابل توجه دستگاه های نظارتی:
تئاتر امروز به جزیره‌ی امنی برای لاکچری‌سازان و ابتذال‌سرایان تبدیل شده است و هیچکس هم پاسخگوی این وضعیت اسف‌بار نیست. شوخی‌های جنسی، استفاده از کلمات و جملات کاملا اروتیک و رکیک، ترویج سبک زندگی مدرن و تبلیغ فرقه‌های انحراف جنسی مثل برده‌داری و ... امروز از سر و کول تئاترها بالا می‌رود و به جامعه و
یادش بخیر آن سال‌ها مسابقه تندنویسی با ماشین تحریر هم داشتیم و متن‌های سخت و کلمات قلمبه و سلمبه می‌دادند که مچ بیاندازند تایپیست‌ها باهم که سرعت و حدت کدام‌شان بیش‌تر است.
صفحه اینستاگرامی ریحانه سایت khamenei.ir، فیلمی از توصیه‌های مرحوم آیت‌الله مجتبی تهرانی به زوج های جوان را منتشر کرد و نوشت:
نوشین می‌تواند در کنار هر کدام از دوستان محفل ادبی که دلش خواست، روزها زندگی خصوصی داشته باشد و خانه آن‌ها به حمام برود و... و همین اثر می‌شود نامزد مهم‌ترین جایزه ادبیات داستانی جمهوری اسلامی!
رهبری گفتند: «من هر وقت شما را با این چادر در تلویزیون می‌بینم برای شما دعا می‌کنم. فقط این حجاب‌تان را حفظ کنید. حواس‌تان به این پوشش و حجاب‌تان باشد.»
نامه‌های جلال در سفر آمریکای همسرش و نامه‌های سیمین دانشور در سفر اروپای جلال در قالب یک مجموعه سه جلدی به نام «نامه‌های سیمین دانشور و جلال آل احمد» منتشر شده اند.
صدای خوش محمد معتمدی و اشعار پرمغز و خوش‌ریتم کتاب «رودخوانی» محمد مهدی سیار آلبوم موسیقی «حالا که می‌روی» را پدید آورده است؛ یک عاشقانه فاخر.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/1