آغاز ثبت نام ششمین جشنواره شمیم ریحان(ویژه تجلیل ازدختران برتر استان قم)

مدیر مجمع جوان ستایشگر از آغاز ثبت نام ششمین دوره جشنواره شمیم ریحان ویژه تجلیل از دختران برتر استان قم از تاریخ هفتم اردیبهشت لغایت بیست و پنجم اردیبهشت سال ۱۴۰۱ با مشارکت اداره کل ورزش و جوانان استام قم و دفتر امور زنان و خانواده استانداری قم و همکاری دستگاه های اجرایی خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز، دانیال اناری ، مدیر مجمع جوان ستایشگر از آغاز ثبت نام ششمین دوره جشنواره شمیم ریحان ویژه تجلیل از دختران برتر استان قم از تاریخ هفتم اردیبهشت لغایت بیست و پنجم اردیبهشت سال ۱۴۰۱ با مشارکت اداره کل ورزش و جوانان استام قم و دفتر امور زنان و خانواده استانداری قم و همکاری دستگاه های اجرایی خبر داد .

اناری افزود ؛ جشنواره شمیم ریحان با هدف الگوسازی دختر جوان ایرانی و انقلابی از طریق معرفی و تقدیر از ایشان و ترویج روحیه امید و بهره گیری از توانمندی دختران نخبه در عرصه های علمی ، فرهنگی ، اجتماعی در راستای بیانیه گام دوم انقلاب طراحی شده و در پنج سال اخیر با موفقیت برگزار گردیده .

مدیر مجمع جوان ستایشگر شاخص های جشنواره شمیم را به شرح زیر اعلام نمود :

۱) دختر برتر کارآفرین
۲) دختر برتر ورزشکار
۳) دختر برتر دانشجو
۴) دختر برتر فعال اجتمـاعی
۵) دختر برتر فعال هنری
۶)دختر برتر فعال فرهنگی
۷)دختر برتر فعال رسانه ای
۸)دختــر برتــر روســتایی
۹)دختر برتر پژوهشگر
۱۰) دختر برتر علوم قرآنی
۱۱)دختر برتر بسیجی
۱۲) فرزند شهید با دستاورد خاص
۱۳) دختر برتر معلول با توانمندی خاص
۱۴) دختر فعال درشرکت دانش بنیان
۱۵)نماینده دختران مدافع سلامت

وی افزود ؛ سیزده شاخص برای این جشنواره در نظر
گرفته شده که موارد ۱۴ و ۱۵ به عنوان محور های ویژه سال ۱۴۰۱ پیش بینی شده است .

دانیال اناری شرایط و نحوه شرکت در ششمین دوره جشنواره شمیم ریحان را نیز بدین شرح عنوان کرد :

۱. دریافت فرم ثــبـت نـام از طریق پــیــام رســان : واتـس اپ شـماره ۰۹۳۶۳۸۲۰۱۱۱

۲. تـکـمـیل و ارسال فرم ثبت نام و مستندات به ایمیل
shamimrayhan025@gmail.com

۳. توجه داشته باشید که متقاضی می تواند فقط در یکی از ۱۵ محور تجلیل در جشنواره ثبت نام کند ؛ که آن را باید در فرم ثبت نام دقیقا مشخص نماید .
لازم به ذکر افرادی که در سالهای گذشته در این جشنواره مورد تجلیل قرار گرفته باشند امکان حضور در ششمین دوره را نخواهند داشت .

۴ . تمامی دستاوردها ی متقاضی باید دارای مستندات باشد و تصویر آن به همراه فرم ثبت نام ارسال شود . در صورت عدم ارسال تصویر مستندات ، ثبت نام ایشان
لغو خواهد شد .

۵ . مهلت ارسال فرم ثبت نام و مستندات از ۷ اردیبهشت تا ۲۵ اردیبهشت اعلام شده و پس از آن ، متقاضی ثبت نام حتـ ی بـا معرفـی نامـه ادارات دولتـی پذیرفتـه نخواهد بود .

۶ . دبیرخانه ارسال معرف ین ادارات دولت ی ، دفتر امور زنان و خانواده استاندار ی قم م ی باشد و تنها در مهلت اعلام شـده از متق اضـی ثبـت نـام بـه عمـل مـی آورد .

۷ . جشنواره شمیم ریحان ویژه دختران جوان بوده و دارای شرط سنی ۱۶ تا ۳۰ سال
می باشد .
انتهای پیام/
گالری عکس
http://enghelab-news.ir/5654
نظرات شما