23 میلیارد تومان وام به نیازمندان قمی پرداخت شد

مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت: از ابتدای امسال تا پایان مردادماه دو هزار و 300 نفر از مددجویان این نهاد و اقشار آسیب پذیر قمی از 23 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه این صندوق بهره مند شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، علی عاشوری، مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت کشور که در هفته بانکداری اسلامی به استان قم سفر کرده بود، با اشاره به اهمیت بانکداری اسلامی در رشد و شکوفایی اقتصاد کشور گفت: این صندوق نیز با ارائه خدمات بانکی و تسهیلات قرض الحسنه به نیازمندان سهم مهمی در اشتغال و رفع مشکلات آنها دارد.
وی با اشاره به اینکه در سال گذشته 6هزار 600 فقره وام به ارزش 57 میلیارد تومان به متقاضیان نیازمند استان قم پرداخت شده است تصریح کرد: در سالجاری نیز همین تسهیلات به مددجویان و نیازمندان استان پرداخت خواهد شد.
عاشوری خاطرنشان کرد: از ابتدای امسال تا پایان مردادماه 23 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به دو هزار و 300 نفر از اقشار آسیب پذیر استان قم پرداخت شده است.
مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت با بیان اینکه تسهیلات این صندوق تا 10 میلیون تومان هیچگونه کارمزدی ندارد افزود: به وام های بیش از 10 میلیون تومان هم فقط سه درصد، یک مرتبه در کل دوره بازپرداخت کارمزد تعلق می گیرد.
وی با بیان اینکه تسهیلات صندوق قرض الحسنه امداد ولایت، با ضمانت های آسان و به صورت بازپرداخت پنج ساله پرداخت می شود گفت: خیران با سپرده گذاری در این صندوق می توانند به پرداخت تسهیلات بیشتر به اقشار آسیب پذیر کمک کنند.


انتهای پیام/
http://enghelab-news.ir/5945
نظرات شما