حضور شهدایی با 9 ملیت متفاوت در میان شهدای قم/روزهای خوبی در انتظار ملت ایران است

استاندار و رئیس کنگره ملی شهدای استان قم با بیان اینکه یکی از امتیازهای قم حضور شهدای کشورهای مختلف در بین شهدای قم است، عنوان کرد: حضور شهدایی با 9 ملیت متفاوت در از جمله عراق، بحرین، عربستان، الجزایر، فرانسه، افغانستان و پاکستان در میان شهدای قم نشان از توجه ویژه به قم است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز،سید محمدتقی شاهچراغی ظهردیروزدر اجلاسیه پایانی کنگره ملی شهدای استان قم که در مسجد مقدس جمکران برگزار شد، با اشاره به اینکه حرم حضرت معصومه(س) محور حرکت مردم قم است، اظهار کرد: مردم قم با الگوگیری از ایشان در مسیر آرمان‌های اسلام ناب محمدی گام برداشته‌اند.
 

وی با تاکید بر اینکه برای آینده ایران روزهای خوبی را به اعتبار ملت استوار پیش‌بینی می‌کنیم، عنوان کرد: مردم ایران پای کار انقلاب بوده و هستند و هیچگاه میدان مبارزه با استکبار را خالی نمی‌گذارند.

استاندار قم خاطرنشان کرد: مردم قم در میدان حضور دارند و همیشه ثابت کرده‌اند که پیشگام قیام و فداکاری هستند.

 

وی با بیان اینکه یکی از امتیازهای قم حضور شهدای کشورهای مختلف در بین شهدای قم است، عنوان کرد: حضور شهدایی با 9 ملیت متفاوت در از جمله عراق، بحرین، عربستان، الجزایر، فرانسه، افغانستان و پاکستان در میان شهدای قم نشان از توجه ویژه به قم است.

شاهچراغی با تاکید بر اینکه ادامه دادن مسیر شهدا همیشه می‌تواند کشور را از چالش‌ها و مشکلات رهایی بخشد، عنوان کرد: همه دغدغه‌مندان باید نسبت به زنده‌نگه داشتن یاد و خاطره شهدا ورود کنند.
انتهای پیام/
http://enghelab-news.ir/6344
نظرات شما