نماینده مردم قم در مجلس:

تولیدات رویداد تولید محتوی دیجیتال بسیج مایه عزت و افتخار است

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: تولیدات رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج مایه عزت و افتخار است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز،احمد امیرآبادی در حاشیه بازدید از پنجمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج استان قم با اشاره به اینکه این اقدام کار بسیار ارزشمندی است، اظهار داشت: این رویداد ملی که تولید محتوای فضای مجازی و دیجیتالی بسیج است اقدام بسیار شایسته‌ای است.

وی ادامه داد: باتوجه‌به اینکه با گروه‌های حاضر در این رویداد صحبت کردم به نظرم به چند نکته خوب و مثبت این رویداد باید اشاره کنم، نکته اول اینکه عشق و علاقه خاصی در بین شرکت‌کنندگان برای تولید محتوا وجود داشت و بسیار باانگیزه بودند.
نماینده مردم قم در مجلس با بیان این که در تولیدات موضوع و بحث استکبارستیزی و صهیونیست ستیزی بسیار بارز بود، افزود: بیشتر شرکت‌کنندگان را نوجوانان، جوانان و دانشجویان عاشق انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی تشکیل داده‌اند که باتوجه‌به تمام تبلیغاتی که دشمن برای دهه هشتادی‌ها و نودی‌ها داشته است نشان می‌دهد که مردم پای انقلاب ایستاده‌اند.
وی عنوان کرد: اکثر انیمیشن‌ها و پویانمایی‌ها در راستای تولید برای قهرمانان ملی کشور است که مایه افتخار است.
امیرآبادی تصریح کرد: باتوجه‌به اینکه دشمن این همه هزینه و تبلیغ می‌کند؛ اما باز هم جوانان و نوجوانان ما نوشته و برنامه خود را در راستای مبارزه به صهیونیسم قرار می‌دهد.
وی ادامه داد: مسئله عزت ملت ایران، ارج‌نهادن به شهدا و خانواده شهدا و استکباری ستیزی از جمله اتفاقات خوبی بود که در این رویداد مشاهده کردم.

این نماینده مجلس گفت: همچنین در مسائل اقتصادی آن چیزی که بنده دیدم و با یک دانش‌آموز ۱۰ الی ۱۲ساله صحبت کردم طراحی برنامه‌ای برای حذف واسطه‌ها را داشت تا کالا ارزان‌تر به دست مصرف‌کننده برسد، این نشان می‌دهد نوجوانان ما هم به فکر پیشرفت و عزت کشور هستند.
وی عنوان کرد: باید در کنار این رویداد نمایشگاه ای برگزار شود تا مردم با حضور در آن این محتوای تولید شده را ببینند.
انتهای پیام/
http://enghelab-news.ir/8041
اخبار مرتبط

نظرات شما