رییس پلیس راهور فراجا خبر داد:

آماده‌باش ۸۰ هزار نفر برای اجرای طرح نوروزی

رییس پلیس راهور فراجا گفت: ۸۰ هزار نفر در ۲۰۰ نقطه کشور برای خدمات نوروزی در حالت آماده باش قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز، سردار سیدتیمور حسینی روز یکشنبه در رزمایش نوروزی که با حضور فرماندهی کل انتظامی در دانشکاه افسری امام حسن مجتبی (ع) برگزار شد با آرزوی سفری ایمن برای همه مردم کشور اظهارداشت: در قالب بیش از ۸۰ هزار نفر از نیروهای انتظامی، پلیس راهور، امداد و نجات، راهداری ، اورژانس ، امداد خودرو و ایرانگردی و جهانگردی برای اجرای طرح نوروزی اماده هستند.


وی با اشاره به تغییر الگوی سفر در نوروز پیش رو به دلیل ماه مبارک رمضان افزود: متاسفانه سال گذشته ۱ هزار و ۲۱۷ نفر از هموطنان ما فقط در بازده طرح نوروزی به کام مرگ کشیده شدند.

رییس پلیس راهور فراجا بر خط قرمز پلیس و مجموعه نظام برای مقابله با تصادف و حادثه سازان تاکید کرد و گفت: تعداد اندکی از رانندگان برای دیگر مردم خطرآفرین هستند که پلیس برای برخورد با آنان اغماض نخواهد کرد.

سردار حسینی اظهارداشت: در تعطیلات مردم نیاز به آرامش دارند و ما به کسی اجازه نخواهیم داد که آرامش مردم را به خطر بیاندازند.

به گفته او، امیدواریم با همراهی مردم نوروزی کم تصادف و با حداقل حوادث جاده‌ای و بدون مرگ عزیزانمان داشته باشیم.

رییس پلیس راهور فراجا نقطه مطلوب پلیس جلوگیری از مرگ حتی یک نفر دانست و افزود: برای ما جان باختن یک نفر هم زیاد است و با هماهنگی و همکاری مردم خوشبین هستیم که می شود تصادفات و حوادث جاده ای را به حداقل رساند.

 

 

 


رییس اورژانس کشور نیز در این مراسم با بیان اینکه از مردم می خواهیم تا نهایت احتیاط و آرامش را در سفر رعایت کنند، گفت: انتظار مردم از ما این است که نهایت خدمات را ارائه دهیم تا کم ترین تلفات و خسارات را داشته باشیم ماهم از مردم می خواهیم با آرامش و دقت رانندگی کنند تا سفر ایمنی داشته باشند.

جعفر میعادفر ادامه داد: سازمان اورژانس با ۱ هزار و ۳۸۵ پایگاه شهری و ۱ هزار و ۹۰۰ پایگاه بین شهری در ایام نوروز به مردم فهیم کشور خدمات خواهند داد.

وی همچنین به ۵۴ پایگاه هوایی و ۲ پایگاه دریایی اورژانس اشاره کرد و ‌ افزود: ۲۶ هزار نیروی اورژانس در جای جای کشور خدمات ارائه می دهند.
انتهای پیام/
http://enghelab-news.ir/8610
اخبار مرتبط

نظرات شما