مهدی‌خانی: مقابل سپاهان بدشانس بودیم

بازیکن تیم فوتبال پدیده گفت: ماشین‌سازی تیم خوبی است و سخت امتیاز می‌دهد. ما با برد مقابل این تیم سهمیه‌مان را قطعی می‌کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز، محمدمهدی مهدی‌خانی بازیکن پدیده درباره بازی مقابل سپاهان تساوی برابر این تیم گفت: روز خوب پیام نیازمند بود به او هم این موضوع را گفتم. پیام در این بازی استثنایی کار کرد. حتی توپ‌هایی را که نمی‌گرفت از بغل تیر رد می‌شد. قسمت نبود ببریم. خدا را شکر که رقیبان‌مان نبردند، امیدوارم در بازی با تبریز با یک برد سهمیه‌مان را قطعی کنیم اما حیف شد.

وی درباره اتفاقاتی که دور رفت افتاد و حضور هواداران در دیدار با ماشین‌سازی، خاطرنشان کرد: بازی سختی است این تیم از پرسپولیس هم امتیاز گرفت. ماشین‌سازی تیم خوبی است و سخت امتیاز می‌دهد. ما در دیدار با سپاهان خوب بودیم اگر همین بازی را مقابل هر تیمی داشته باشیم می‌توانیم 2-3 گل بزنیم. امروز کمی بدشانس بودیم و حریف هم عالی بود. روی غفلت گل خوردیم و حریف موقعیت زیادی نداشت امیدوارم جبران کنیم.

مهدی‌خانی درباره اینکه آیا سهمیه آسیا را می‌گیرید، عنوان کرد: حتما. به امید خدا بازی بعد را می‌بریم و سهمیه آسیا را می‌گیریم.انتهای پیام/
http://enghelab-news.ir/2742
نظرات شما