مراسم امضای این تفاهم‌نامه در حاشیه بازدید رییس و معاونین موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) از پارک علم و فناوری استان قم برگزار شد.
معاون سرمایه انسانی، تحقیقات و فناوری اطلاعات وزیر نیرو در بازدید از غرفه شرکت آب و فاضلاب استان قم در نمایشگاه ملی سیستم اطلاعات مکانی، در جریان آخرین دستاوردهای این شرکت در حوزه GIS قرار گرفت.
کارشناس تربیت کودک و خانواده به تشریح عوامل مهم در صفا و صمیمیت در خانواده و مهرورزی بین زوجین پرداخت.
در نشستی با حضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری قم ضمن بررسی برنامه های شرکت توزیع نیروی برق برای عبور از پیک بار تابستان، بر لزوم هماهنگی و همکاری همه دستگاه ها و مردم برای جلوگیری از مشکلات ناشی از کمبود برق تاکید شد.
مهندس همایون حائری معاون برق و انرژی وزیر نیرو در جریان روند پیشرفت احداث پروژه پست 400 کیلوولت گفت: امسال استان قم شاهد تحولی محسوس در پایداری برق خواهد بود.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قم از آغاز اجرای طرح سراسری کاهش مصرف برق و برخورداری از پاداش‌ های قابل توجه در صنعت برق برای مشترکین خانگی استان از ابتدای خرداد ماه امسال خبر داد.
مسگری با اشاره به حادثه آتش سوزی در شهر قنوات که خارج از محدوده شهری بوده و خدمت رسانی سازمان آتش‌نشانی شهرداری قم در این حادثه، گفت: در زمینه منابع مالی و خرید تجهیزات سازمان آتش نشانی باید بیش‌ازپیش موردتوجه قرار گیرد و به دلیل هزینه‌های بالای خرید و نگهداری، مدیریت شهری باید توسط مدیریت استان حما
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون فوتبال آمادگی میزبانی از تیم فوتسال حوزه‌های علمیه در لیگ برتر را دارد.
دستیار ویژه مدیر حوزه‌های علمیه گفت: هدف از تشکیل این ستادها نخست کمک به نهادهای حوزوی است و در گام دوم در خصوص مسائل نظام با نگاه اولویت‌سنجی به دستگاه‌های مختلف کمک می‌کنند.
به همت شرکت توزیع نیروی برق استان برنامه آموزشی و ترویجی مدیریت مصرف بهینه برق در جشن روز ملی دوقلوها و چندقلوها در قم اجرا شد.
به همت شرکت نوآوران برناگستر پارسی برای اولین بار در ایران، ساخت تونل حرارتی خط تولید پشم شیشه با همکاری و طراحی مهندسان ایتالیایی در استان قم آغاز شد.
بهینه‌ سازی مصرف آب و برق با اجرای برنامه‌های آموزشی، نمایشی و ترویجی در مدارس استان قم فرهنگ‌ سازی می‌ شود.
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم از رتبه نخست این استان در ثبت‌نام آزمون اعطای مدرک به حافظان قرآن کریم در کشور خبر داد.
رئیس هیئت مدیره شرکت بتن سبک کیمیای بهروزی گفت: یکی از عوامل اقتدار نظام افزایش تولید است و باید توجه داشته باشم که افزایش تولید بدون توجه به جامعه کارگری رقم نخواهد خورد.
مدیرکل امور اقتصادی استانداری قم گفت: ما باید روحیه کار را در بین نسل جوان تقویت بخشیم و ما امروز آمادگی معرفی بیش از ۲۰ هزار جویای کار را به بازار کار در استان قم داریم.
عضو هیئت‌رئیسه شورای اسلامی شهر قم گفت: حمایت از تولیدات داخلی و کالای ملی یک وظیفه ملی است و مسئولان نیز در این راستا نقش بسزایی بایستی ایفا کنند.
مدیر امور برق منطقه یک قم از بهینه سازی شبکه روشنایی بلوار سمیه با هدف افزایش کیفیت نور و کاهش مصرف انرژی خبر داد.
میز خدمت اداره کل پست استان قم با هدف پاسخگویی و تکریم ارباب رجوع حضور ابوالفضل باقری منش مدیرکل پست استان قم تشکیل شد.
مدیرحوزه‌های علمیه کشور از الگوسازی سالم، بی‌حرف و حدیث و موفق بانک قرض‌الحسنه مهر ایران تمجید کرد و گفت: حرکت بزرگ و پاک این بانک در مسیر ایجاد بانکداری قرض‌الحسنه ارزش و ثواب بالایی دارد.
معاون بهره‌برداری شرکت توزیع نیروی برق استان قم گفت: با احداث و راه اندازی پست 400 کیلوولت مشکل ناپایداری شبکه انتقال تغذیه کننده هسته مرکزی شهر قم برطرف می‌شود.