زندگی‌نامه امام رضا (ع) هشتمین امام شیعیان سرشار از ماجراهایی است که نشان‌دهنده علم و بصیرت والای ایشان می‌باشد.
با مراجعه به مراکز فروش مرغ در سطح شهر گوشت مرغ از کیلویی ۸۶ هزار تومان تا ۹۳ هزار تومان به فروش می‌رسد.
خلیج‌فارس در عرصه‌های داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی اهمیت وافری برای ایران دارد و تصمیمات استراتژیک سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران همواره با درنظرگرفتن جایگاه این منطقه اتخاذ و تدوین می‌شود.
با دانستن تعریف عزت نفس و تفاوت‌های آن با اعتماد به نفس می‌توان اهمیت هرکدام را در زندگی متوجه شد تا بتوانیم با قدرت بیشتری به سمت رویاهایمان حرکت کنیم.
نام خلیج‌فارس همچنان که اسناد تاریخی نشان می‌دهد و در منابع تاریخی هم موجود است، از همان ابتدا و از گذشته با عنوان خلیج‌فارس مطرح بوده است.
استاندار قم در بازدید از پست های امدادی، آموزشی و بشردوستانه طرح ملی خدمات نوروزی گفت: هلال‌احمر به نیروهای داوطلب زنده است و باید مورد توجه بیشتری قرار بگیرند.
سرپرست سازمان بهزیستی استان قم با اشاره به طرح توانمندسازی معلولان گفت: موضوع توانمندسازی معلولان یکی از رسالت های مهم سازمان بهزیستی می باشد که در استان قم به طور ویژه درحال پیگیری است.
سرپرست معاونت پیشگیری توسعه سازمان بهزیستی قم با اشاره به طرح پیشگیری از اعتیاد کارزار والد آگاه و فرزند ایمن گفت: طرح پیشگیری از اعتیاد کارزار والد آگاه و فرزند ایمن طرحی سطح کشوری است که از ۱ الی ۱۵ اسفندماه با هدف فرهنگ سازی و پیشگیری فرزندان از اعتیاد به صورت ملی در حال برگزاری می باشد.
معاون توانبخشی سازمان بهزیستی استان قم با اشاره به میزان مددجویان تحت پوشش گفت: در استان قم در حوزه توانبخشی حدود ۲۲هزار تا ۲۲هزار و ۵۰۰ نفر تحت پوشش قرار گرفته اند.
بهترین گام برای مصون‌ماندن از عوارض مصرف این قرص‌ها برای ازبین‌بردن درد و کاهش طول دوره آن، متوسل‌شدن به گزینه‌های طبیعی است که در هر آشپزخانه‌ای یافت می‌شود.
دبیر ستاد راهبری ورزش حوزه‌های علمیه با اشاره به اینکه باید ورزش همگانی، در جامعه حرف اول را بزند گفت:ورزش همگانی به گفته کارشناسان تأثیر مؤثری در افزایش روحیه اقشار مختلف جامعه دارد. ورزش همگانی نقش مهمی در توسعه و پیشرفت درسی یک دانش‌آموز و دانشجو و طلبه خواهد داشت.
قم نخستین کلان‌شهر کشور بوده که در تحقق هدف عدم دفن مستقیم پسماندهای شهری موفق شده است.
خوردن میوه‌ها و سبزیجات از ما در برابر بیماری‌های چشم حفاظت می‌کند و سلامت کلی ما را بهبود می‌بخشد.
مدرس دانشگاه و کارشناس ورزش با اشاره به تغییر نگاه در برنامه‌ریزی برای سازمان های متولی ورزش گفت: ما وقتی ورزش همگانی را توسعه دهیم و تعداد زیادی ورزشکار داشته باشیم استعدادیابی و ظهور قهرمانان و ستاره‌های ورزشی نیز از درون ورزش همگانی خواهیم داشت.
دبیر ستاد راهبری ورزش حوزه‌های علمیه گفت: باید نگاه ویژه‌ای به برنامه‌های خانوادگی ورزشی داشته باشیم چرا که این برنامه‌ها می‌تواند در تحکیم روابط خانوادگی تأثیر داشته باشد.
فصل زمستان برای افراد با غلبه صفرا مناسب‌تر است؛ ولی برای افراد با غلبه سردی و تری یا بلغم و افراد سالخورده مناسب نیست.
هوا در حال سردشدن است و می‌تواند تأثیرات فیزیکی و روانی مختلفی روی انسان داشته باشید. تغییر در هوا منجر به تغییرات مختلفی در بدن و ذهن می‌شود.
دبیر ستاد راهبری ورزش حوزه‌های علمیه با اشاره به ظرفیت مبلغین، گفت: انجمن ورزشی طلاب و همچنین معاونت فرهنگی کمیته پارالمپیک، دوره‌های تربیت مربی فرهنگی ورزشی را آغاز کرده‌اند.
کارشناس ورزش و مدرس دانشگاه با اشاره به اصل سوم قانون اساسی ایران که به امر تربیت‌بدنی و آموزش‌وپرورش رایگان برای تمام سطوح گفت: دولت تکلیف را مشخص کرده است که چه وظیفه‌ای را سازمان‌های مختلف مخصوصاً متولی ورزش دراین‌خصوص دارند.
پروژه زیرگذر بلوار جمهوری اسلامی یکی از پروژه‌های کلان شهرداری است که به طول یک کیلومتر از میدان امام حسین(ع) تا بلوار یادگار امام بوده و در حال حاضر در مرحله تیرگذاری در خیابان نور شرقی است.