استاد دانشگاه تهران:
استاد دانشگاه تهران با بیان این که ارز ترجیحی باید هم زمان با توانمندسازی اقشار آسیب‌پذیر حذف شود، گفت: یارانه‌های جبرانی باید به‌صورت الکترونیکی و اعتباری در اختیار مردم قرار بگیرد.
رییس سازمان نظام مهندسی قم:
رییس سازمان نظام مهندسی قم با اشاره به اینکه حجم تخلفات ساختمانی و سیما و منظر شهری درحوزه ساخت و ساز بالا و آسیب پذیر شده‌است، گفت: تا زمانی که تسهیلات بانکی برای کیفیت بخشی به احیای این بافت ها افزایش پیدا نکند امکان و انگیزه بازآفرینی این بافت ها توسط مالکان ایجاد نخواهد شد.
سخنگوی صنعت برق شرایط مشمولان رایگان شدن تعرفه برق را اعلام کرد.
دکتر اسماعیل للـه‌گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران در نخستین نشست شورای سیاست‌گذاری نهضت تبیین جایگاه زن در تمدن ایران و اسلام که به ریاست آیت الله محمد خامنه‌ای حقوقدان، مجتهد و رئیس بنیاد ایران‌شناسی برگزار شد.
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای قم گفت: با مطالعات و بررسی‌های انجام شده، ۳۰ نقطه اولویت‌دار پرتصادف در استان قم شناسایی شده که در صورت جذب اعتبارات، برای ایمن‌سازی این نقاط اقدام خواهد شد.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران :
مهندس سلطانی، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در نشست خبری با اشاره به اینکه حذف و یا کم توجهی به مخابرات در فرایند توسعه ICT، حذف سرمایه مردم است، اظهار داشت: شرکت مخابرات ایران، تنها شرکتی است که در ارائه خدمات گزینشی عمل نکرده و در تمام پهنه جغرافیایی کشور خدمات رسانی می کند.
توسط پست‌بانک استان قم؛
پست‌بانک استان قم در راستای کمک به توان مصرف کنندگان و تحقق شعار سال اقدام به اعطای تسهیلات به مشتریان تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان می نماید.
رئیس اتاق بازرگانی استان قم مطرح کرد؛
رئیس اتاق بازرگانی استان قم از آمادگی ضلع شرقی نمایشگاه دائمی جهت بهره برداری خبر داد و گفت: این مجموعه با مساحت بیش از 45 هکتار یکی از مهم ترین ظرفیت های اقتصادی استان قم است.
وزیر صنعت:
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: بر اساس اهداف در بخش لوازم خانگی تا سال ۱۴۰۴ دو برابر میزان واردات فعلی این صنعت، صادرات خواهیم داشت.
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتشار عمومی صورت های مالی بانک ملی ایران در سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران (کدال)، تاکید کرد که اعداد و ارقام منتشر شده باید متناسب با شرایط این بانک تحلیل شود.
شرکت یاس نوین پارسه در حال حاضر در 18 استان کشور نماینده فعال دارد که تولیدکنندگان و کشاورزان می توانند با مراجعه به شعب این شرکت در همان استان نسبت به تکمیل فرم تامین محصول اقدامات لازم را انجام دهند.
سامانه راسته بازار یک سامانه تخصصی در زمینه بازاریابی و فروش محصولات در حوزه کسب و کارهای خرد و خانگی است که با شعار از "خانه تا خانه" آغاز به کار نموده است.
رییس اداره امور شعب بانک ملی قم:
رییس اداره امور شعب بانک ملی قم گفت: سال گذشته ۴۰ هزار فقره تسهیلات در بخش های مختلف به مبلغ بیش از ۲ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان توسط بانک ملی در استان پرداخت شد.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/0