بانک مرکزی: رشد اقتصادی به بالاترین سطح ۷ سال اخیر رسید
بر اساس اعلام بانک مرکزی، رشد اقتصادی کشور در سال ۱۴۰۲ به ۴.۵ درصد رسید که بالاترین رقم از سال ۱۳۹۶ به بعد است؛ افزایش رشد اقتصادی در حالی رقم خورده که در ۳ سال اخیر، تحریم‌های اقتصادی آمریکا علیه ایران تشدید شده است.
نرخ بیکاری در 3 سال گذشته به کمترین میزان سال‌های اخیر کاهش یافت و وعده تولید یک میلیون شغل در سال محقق شد.
سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد؛
سازمان هواشناسی از تداوم رگبار باران، رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی در ۱۴ استان طی امروز و فردا خبر داد و اعلام کرد: از امروز سه شنبه تا روز جمعه در نوار شرقی و بخش‌هایی از مرکز کشور در برخی ساعات وزش باد شدید گاهی همراه با گردوخاک رخ خواهد داد.
معاون وزیر نفت خبر داد:
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه در دولت سیزدهم ۲۲.۵ میلیارد دلار قرارداد با اولویت توسعه میادین مشترک امضا شده است، گفت: امروز نیز ۴ قرارداد با سرمایه‌گذاری بیش از ۲ میلیارد دلار به امضا رسید.
کارشناس سازمان هواشناسی خبر داد:
کارشناس سازمان هواشناسی از احتمال وقوع بارش‌های پراکنده در تهران طی امروز خبر داد و گفت: امروز (یکشنبه ۲۷ خرداد) به ویژه در ساعات بعدازظهر برای بیشتر استان‌ها گاهی بارش‌های رگباری، رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی پیش‌بینی شده است.
سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد؛
سازمان هواشناسی کشور طی امروز و فردا برای بیشتر استان‌ها رگبار، رعدوبرق و وزش باد پیش‌بینی و اعلام کرد: طی سه روز آینده در نوار شرقی کشور و در دامنه‌های شرقی البرز وزش باد شدید رخ خواهد داد.
کارشناس بازار طلا:
کارشناس بازار طلا با اشاره به ثبات نسبی قیمت این فلز زرد، گفت: حباب سکه در هفته گذشته با ۲۰۰ هزار تومان کاهش همراه بود، اکنون هر قطعه سکه بهار آزادی هفت میلیون و ۷۰۰ هزار تومان حباب قیمتی دارد.
سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد که رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقت برای بیشتر نقاط کشور پیش بینی می شود و در سه روز آینده شرق خلیج فارس و دریای عمان مواج خواهد بود.
کارشناس سازمان هواشناسی:
کارشناس سازمان هواشناسی از بارش باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید در شمال غرب و شمال شرق کشور در ۲۴ ساعت آینده خبر داد و گفت: فردا پنجشنبه نیز بارش باران در ۱۳ استان تشدید می‌شود.
گزارش هزار روز خدمت دولت سیزدهم؛
دولت سیزدهم در سال گذشته توانست با تحول در نظام مالیاتی، گام‌های موثری برای تأمین منابع مالی بردارد که یکی از دستاوردهای مهم دولت، پرداخت مطالبات گندمکاران بدون نیاز به چاپ پول بود؛ این مهم با دریافت مالیات از ابربدهکاران و فراریان مالیاتی محقق شد و از افزایش نقدینگی و تورم ناشی از چاپ پول جلوگیری ک
کارشناس سازمان هواشناسی از احتمال وزش باد شدید در برخی نقاط کشور طی پنج روز آینده خبر داد.
سازمان هواشناسی اعلام کرد: امروز (دوشنبه) در مناطقی از آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، کردستان، کرمانشاه، ایلام، لرستان، همدان، مرکزی، غرب اصفهان، زنجان، گیلان، قزوین و ارتفاعات تهران و البرز، رگبار، رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی و در مناطق مستعد گردوخاک و ریزش تگرگ پیش‌بینی می‌شود.
رئیس اداره تحلیل‌های اقتصادی سازمان بورس خبر داد:
رئیس اداره تحلیل‌های اقتصادی و ریسک سازمان بورس و اوراق بهادار از آغاز هماهنگی بازار پول و سرمایه برای مدیریت ریسک نرخ بهره خبر داد و گفت: بانک‌های مرکزی در پشتیبانی قاعده‌مند از بازار سرمایه نقش مهمی ایفا می‌کنند.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/1