سازمان هواشناسی هشدار داد؛
سازمان هواشناسی در هشداری با اشاره به ورود سامانه بارشی از بارش باران، رعدوبرق، وزش باد شدید و در ارتفاعات و مناطق سردسیر بارش برف، احتمال بهمن و کولاک برف و تگرگ در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه هفته جاری در ۲۲ استان خبر داد و آمادگی دستگاه‌های اجرایی و امدادی را توصیه کرد.
رییس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا گفت: بعد از ظهر امروز (۱۳ اسفند) با ورود سامانه بارشی به غرب کشور در مناطقی از دامنه‌ های زاگرس واقع در غرب و شمال غرب ابرناکی، بارش پراکنده و وزش باد رخ می دهد.
نخستین جلسه حراج سکه در مرکز مبادله ارز و طلای ایران امروز (یکشنبه) با عرضه ربع سکه آغاز می‌شود که عموم مردم می‌توانند از طریق سامانه معاملات این مرکز برای خرید سکه اقدام کنند.
کارشناس بازار طلا:
کارشناس بازار طلا گفت: اقدام اخیر بانک مرکزی در صدور اطلاعیه عرضه سکه باعث شد، حباب سکه ۱۰۰ هزار تومان کاهش یابد و پیش‌بینی می‌شود طی روزهای آتی ثبات خوبی در بازار داشته باشیم.
سازمان هواشناسی پیش‌بینی کرد؛
سازمان هواشناسی کشور از وزش باد شدید و گاهی همراه با گردوخاک در نوار شرقی و بخش‌هایی از مرکز کشور طی امروز و فردا خبر داد و اعلام کرد: امروز در نیمه غربی و فردا در نیمه شرقی کاهش دما رخ می‌دهد و از روز شنبه تا اواخر هفته آینده برای بیشتر مناطق کشور افزایش نسبی دما پیش‌بینی شده است.
رئیس مرکز راهبری گاز کشور:
مدیر هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران از ثبت رکورد مصرف گاز طبیعی در سال ۱۴۰۲ خبر داد و گفت: مصرف گاز به بیش از ۶۷۰ میلیون متر مکعب در روز رسید در حالی که شبکه توزیع گاز پایدار است.
معاون وزیر نفت:
معاون برنامه‌ریزی وزیر نفت با اشاره به اینکه با ایجاد حساب بهینه‌سازی، در سال ۱۴۰۳ نسبت به امسال رشد حداقل سه برابری منابع بهینه‌سازی را شاهد خواهیم بود، گفت: در لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ هیچ تصمیمی در ارتباط با تغییر قیمت حامل‌های انرژی گرفته نشده است.
ایجاد شرایط جذاب و متفاوت برای برگزاری مراسم‌های مذهبی و آئینی و مشارکت دهی دانش آموزان در برگزاری مراسم مذهبی در مدارس، راهی برای تربیت دانش آموزان خصوصاً تربیت اعتقادی آنان است.
گزارش مرکز آمار نشان می‌دهد تورم ماهانه مواد غذایی اقشار کم‌درآمد جامعه (سه دهک درآمدی پایین) در بهمن‌ماه منفی بوده است.
رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران و وزش باد طی روزهای آینده در برخی استان‌ها خبر داد.
رییس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از ورود سامانه بارشی به کشور طی شنبه (۵ اسفند) و بارش برف و باران، وزش باد شدید موقت و کاهش محسوس دما خبرداد.
مدیر سامانه جستجوی شغل وزارت تعاون:
مدیر سامانه جستجوی شغل وزارت تعاون گفت: بالغ بر ۲۸۰ هزار نیروی کار وارد این سامانه شدند، ۲۷ هزار کارفرما در سامانه اطلاعات خود را ثبت و درخواست نیرو کرده و به این واسطه تقریبا ۲۷۵ هزار ظرفیت شغلی ثبت شده است.
رئیس سازمان هواشناسی کشور:
رئیس سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه بیشترین افزایش دمای کره زمین در عرض های ۲۰ تا ۶۰ درجه رخ داده است که کشور ایران نیز در همین محدوده قرار دارد، گفت: امسال گرمترین آذر ۳۳ سال اخیر کشور ثبت شد.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/1