مراسم امضای این تفاهم‌نامه در حاشیه بازدید رییس و معاونین موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) از پارک علم و فناوری استان قم برگزار شد.
رئیس قوه قضائیه یکی از مسئولیت‌های مهم دستگاه قضا را صیانت از حقوق عامه اعلام کرد و گفت: روسای دادگستری‌ها، قضات و دادستان‌ها وظیفه دارند به صورت جدی از حقوق عامه مردم صیانت کنند.
ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری با همکاری وزارت امورخارجه سعی دارد تا مراکز سلول درمانی و صادرات تجهیزات سلول درمانی در کشورهای همسایه راه اندازی کند.
مسئول نهاد آبادانی و پیشرفت بنیاد علوی استان قم مطرح کرد:
مسئول نهاد آبادانی و پیشرفت بنیاد علوی استان قم با اشاره به توسعه و تجهیز ۳۰ مدرسه و مسجد در یکسال گذشته، گفت: در راستای حمایت از مشاغل خانوادگی، اعتباری بالغ بر ۱۱۵ میلیارد تومان وام تبصره ۱۶ به متقاضیان واجد شرایط پرداخت شده است.
در بازدید معاون وزیر از غرفه آبفای قم عنوان شد؛
معاون سرمایه انسانی، تحقیقات و فناوری اطلاعات وزیر نیرو در بازدید از غرفه شرکت آب و فاضلاب استان قم در نمایشگاه ملی سیستم اطلاعات مکانی، در جریان آخرین دستاوردهای این شرکت در حوزه GIS قرار گرفت.
کارشناس تربیت کودک و خانواده‌ مطرح کرد:
کارشناس تربیت کودک و خانواده به تشریح عوامل مهم در صفا و صمیمیت در خانواده و مهرورزی بین زوجین پرداخت.
در نشستی با حضور مدیرکل مدیریت بحران استان عنوان شد؛
در نشستی با حضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری قم ضمن بررسی برنامه های شرکت توزیع نیروی برق برای عبور از پیک بار تابستان، بر لزوم هماهنگی و همکاری همه دستگاه ها و مردم برای جلوگیری از مشکلات ناشی از کمبود برق تاکید شد.
معاون برق و انرژی وزیر نیرو در جریان بازدید از پست در حال احداث 400 کیلوولت قم :
مهندس همایون حائری معاون برق و انرژی وزیر نیرو در جریان روند پیشرفت احداث پروژه پست 400 کیلوولت گفت: امسال استان قم شاهد تحولی محسوس در پایداری برق خواهد بود.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار اخیر نمایندگان مجلس با ایشان، توجه به مشکلات کشور در قوانین و مصوبات را نقطه قوت مجلس دانستند و به قانون جهش تولید دانش‌بنیان به‌عنوان یکی از قوانین راهبردی اشاره کردند.
سرپرست دفتر توانمندسازی خانواده و زنان سازمان بهزیستی خبرداد:
سرپرست دفتر توانمندسازی خانواده و زنان سازمان بهزیستی کشور گفت: ۳۸ هزار و ۹۶۵ خانواده دارای فرزند چندقلو تحت پوشش سازمان بهزیستی قرار دارند.
عضو هیأت مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی کشور گفت: طی هفته پیش شاهد مشکلاتی در بازار مرغ بودیم که یکی دو روز اخیر بهتر شد و با توجه به جوجه‌ریزی انجام شده و روانه تولیدات به بازار انتظار داریم التهاب بازار کمتر شده و جوجه‌ریزی خوب نیز می‌تواند تعادلی بین عرضه و تقاضا برقرار کند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قم:
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قم از آغاز اجرای طرح سراسری کاهش مصرف برق و برخورداری از پاداش‌ های قابل توجه در صنعت برق برای مشترکین خانگی استان از ابتدای خرداد ماه امسال خبر داد.
آئین استقبال رسمی از ناوگره ۸۶ نیروی دریایی ارتش ملقب به ناوگروه ۳۶۰ متشکل از ناوشکن تمام ایرانی دنا و ناوبندر مکران اعزامی به دور دنیا با حضور سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش آغاز شد.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/3