کنگره ۴۰۰۰ شهید روحانی خرداد ماه امسال در قم برگزار می شود.
وزیر کشور با بیان اینکه مشکلی از نظر موجودی کالاهایی نظیر روغن و ماکارونی در کشور نداریم، گفت: با هرگونه احتکار و قاچاق کالاها برخورد می شود.
در آستانه عید سعید فطر، دو نیکوکار قمی، حمایت از هزار و ۱۰۰ یتیم و فرزند محسنین را با پرداخت ماهانه ۱۳۵ میلیون تومان برای مجموع آنها به عهده گرفتند.
در ماه مبارک رمضان اتفاق افتاد:
یک خیر با برگزاری مراسم ویژه ای برای 100 یتیم و فرزند محسنین، حمایت ماهانه یکصد فرزند معنوی دیگر با سرانه یک میلیون ریال را بر عهده گرفت.
رئیس موسسه خاتم و مدیر بخش مشاوره نمایشگاه قرآن کریم گفت: استاد جان بزرگی پیشگام عرصه تربیت و درمانگری معنوی در ایران است که آثار متعددی را در این زمینه عرضه کرده‌اند.
علی باقر طاهری نیا معاون پژوهش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: قصه در ادبیات ظرفیت فراوانی برای خوانندگان دارد و ساختار قصه های قرآن ویژگی‌هایی دارد که به یک ویژگی اکتفا می‌کنم که آن آغاز قصه به گونه‌ای متفاوت است .
رئیس کانون سردفتران و دفتر یاران استان قم خبر داد:
رئیس کانون سردفتران و دفتر یاران استان قم گفت: کانون سردفتران و دفتر یاران استان قم به‌زودی کلینیک‌های مشاوره رایگان حقوق قراردادها و ثبت جهت کمک به شرکت‌های دانش‌بنیان و نخبگان صنعتی و تولیدی استان قم را راه‌اندازی خواهد کرد.
دانشکده حقوق و معاونت فرهنگی دانشگاه قم همایش اخلاق حقوقی را با همکاری نهادهای حقوقی استان از جمله کانون سردفتران و دفتریاران استان قم برگزار می نمایند.
مدیر واحد خواهران مجتمع فرهنگی آموزشی امیرالمؤمنین(ع) از برپایی نمایشگاه تابلو فرش و معرق طهورا طی روزهای 18 تا 22 اسفندماه در نگارستان اشراق خبر داد.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم خبر داد؛
قم- مدیر کل بنیاد شهید استان قم گفت: مرکز توانبخشی و نگهداری جانبازان و ایثارگران قم در حال احداث است و تاکنون ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و دو ماه دیگر تکمیل می شود.
استاد جامعة المصطفی تبیین کرد:
حجت‌الاسلام احمد احمدی‌تبار گفت: می‌توانیم نکاح معاطاتی را با تحقق همه شرایط نکاح رایج بپذیریم ولو اینکه لفظ رد و بدل نشود و مشکلی در این نکاح و زوجیت نیست البته در ازدواج سفید و همباشی و ... هیچکدام از این شرایط نکاح معاطاتی محقق نمی‌شود.
در راستای سیاست های افزایش جمعیت؛
رئیس هیات مدیره کلینیک طهورا گفت: مرکز درمان ناباروری و جراحی محدود طهورا به مناسبت سالروز تاسیس این مرکز و جهت حمایت از طرح افزایش جمعیت از میلاد امام علی علیه السلام تا میلاد حضرت قائم عجل الله طرح ویزیت و مشاوره رایگان «میلاد تا میلاد» را برگزار می کند.
معاون حمل ونقل و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قم
حمید سالاری گفت: 15 نقطه کور آنتن دهی تلفن همراه، درسطح آزادراه‌های قم- تهران، قم- گرمسار و محورهای قدیم قم- تهران، قم- گرمسار، قم- جعفریه و...مکان‌یابی وپس از تحلیل داده‌ها، متعاقبا رفع خواهند شد
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/1