در شرایطی که پیش‌تر و در برخی از خبرها اعلام شده بود که افزایش مبلغ جرائم راهنمایی و رانندگی از ۲۵ فروردین ماه اجرایی خواهد شد، پیگیری‌های ایسنا حاکی از آن است که تاکنون افزایش مبلغ جرائم به پلیس راهور ابلاغ نشده و همچنان رقم جریمه‌های رانندگی، همان مبالغ قبلی است.
روایت خانواده‌ای که با یک بیماری پدر، دچار مشکلات شده و از حداقل‌های یک زندگی، خوراک و پوشاک محروم شده‌اند و امروز یک سال و نیم است که رنج میهمان خانه‌شان شده است.
روایت مادری که به خاطر اعتیاد شدید همسرش از او جدا شده و به خاطر وام سنگینی که ضامنش بوده مجبور به فروش کلیه می‌شود و امروز با دخترش در شرایط سختی سپری می‌کند.
رئیس قوه قضاییه گفت: امروز وضعیت امنیت روانی جامعه خوب نیست که باید دید این امنیت را چه کسی به هم می‌زند و آیا در همه این موارد دشمنان دخیل هستند.
تصویب روز جهانی گردوغبار در سازمان ملل به پیشنهاد ایران، طراحی و ساخت بیش از ۱۰۰ دستگاه اندازه‌گیری غبار با کمک دانش‌بنیان‌ها، آغاز اقدامات اجرایی مقابله با گردوغبار در تالاب صالحیه با همکاری برنامه توسعه سازمان ملل در ایران و ۴۵۰ هکتار بوته‌کاری در استان‌های تحت تاثیر این پدیده برخی اقدامات ستاد م
سخنگوی سازمان انتقال خون گفت: سال گذشته شاخص اهدای خون کشور ۴.۷ درصد رشد داشت و در کل کشور ۲ میلیون و ۳۲۷ هزار و ۹۷۷ واحد خون اهدا شد.
رئیس قوه قضائیه گفت: جنایات سبعانه صهیونیست‌ها در غزه و اقدامات جنون‌آمیز آنان در منطقه از روی استیصال و درماندگی است و این رژیم منحوس روز‌های پایانی خود را سپری می‌کند.
سخنگوی فراجا جزئیاتی بیشتر از عملیات رهایی افراد گروگان‌گرفته شده از سوی عوامل تروریستی در چابهار را تشریح کرد.
گزارش تصویری؛
طرح ملی خدمات نوروزی هلال‌احمر با محوریت خدمات امداد و نجات، خدمات بشردوستانه سازمان جوانان، هلال رحمت، آموزش و پژوهش و درمان و توان‌بخشی اجرا شد، ۲۰ هزار و ۲۹۵ مسافر نوروزی از خدمات امدادی، درمانی، آموزشی و فرهنگی این طرح بهره‌مند شده‌اند.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خبر داد:
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) از ثبت نام ۶۳ هزار حامی طرح اکرام ایتام و محسنین در ماه مبارک رمضان خبر داد.
سخنگوی وزارت بهداشت:
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: بیمه پنج دهک اول جامعه در همه جای کشور رایگان است.
۴۵ میلیون و ۳۴۸ هزار نفر در پویش ملی سلامت دیابت و فشارخون بالا توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی غربالگری شدند که مهمترین دستاورد در بخش بهداشت در سالی که گذشت بشمار می‌رود.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از جان‌باختن ۶۶۴ نفر مسافران نوروزی در تصادفات خبر داد.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/3