دوگانه‌ «بالابودن سرانه مصرف آب» از یک طرف و «کمبود ذخایر آبی» از طرف دیگر، بر افزایش دقت و اصلاح الگوی مصرف منابع آبی در صنایع و خانه‌ها دارد.
رئیس جمهور در ادامه بازدید از شهرستان‌‍‌های استان تهران وارد رباط کریم شد.
مدیرکل هماهنگی امور اجرایی مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) ضمن تشریح شرایط حمایت از فرزندان ایتام و محسنین گفت: برای پرداخت کمک‌های نقدی به این مددجویان سقف تعریف شده و سامانه اجازه کمک به یک نفر (بیش از سقف تعیین شده) را نخواهد داد.
مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق قم گفت: بیش از 100 دانش‌آموز مدرسه ابتدایی هدی از تأسیسات و مجموعه نیروگاه خورشیدی 100 کیلوواتی قم بازدید کردند.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: خلیج‌فارس به صورت شبانه‌روز در رصد نیروهای مسلح است.
سازمان غذا و دارو اعلام کرد: فروش سبدی، نقدی و توقف فروش داروها توسط شرکت‌های پخش ممنوع است و هرگونه تخلف در این موارد از طریق مراجع قضایی پیگیری می‌شود.
رئیس جمهور امروز به صورت سرزده در پیاده راه فردوسی به عنوان بازار اصلی سنندج حضور یافت و با کسبه و بازاریان سنندج دیدار و گفتگو کرد.
پروژه انتقال آب سد آزاد به تصفیه خانه سنندج، روز پنجشنبه با حضور رییس جمهور به بهره برداری رسید تا بعد از سال ها، مردم این شهر از آب شرب گوارا بنوشند.
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: برخی شرکت‌های خارجی به بهانه تحریم از فروش دارو، تجهیزات و ملزومات پزشکی به ایران خودداری می‌کنند و به همین خاطر تعدادی از بیماران به داروهای مورد نیاز خود دسترسی ندارند.
اعضای شبکه اراذل و اوباش مرتبط با سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی به اعدام محکوم شدند
رئیس شورای عالی استان ها گفت: رفع مشکل آلودگی هوا نیازمند سیاست‌های ملی است. باید قانون هوای پاک به درستی اجرا شود و تمام دستگاه های مسوول پای کار بیایند.
یکی از مهم‌ترین القاب آمریکا، کشور مهاجران است. این کشور 333 میلیون‌نفری پایه و اساسش بر مهاجرت استوار است؛ حتی سرخ‌پوستان آمریکایی نیز آسیایی‌تبارانی بودند که وارد قاره پهناور آمریکا شدند.
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: موفقیت تیم ملی هندبال بانوان ایران برای کسب سهمیه جهانی تنها گوشه‌ای از ظرفیت بانوان ورزشکار ایرانی است.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/1