مدیر امور برق منطقه یک قم از اجرای احداث کابل خودنگهدار نگهدار آلومینیومی به طول ۶.۵ کیلومتر در محدوده بلوار خلیج‌فارس و بلوار عمار یاسر با هدف تأمین برق پایدار و رفع خاموشی معابر خبر داد.
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده خبر داد؛
نداشتن دسترسی به مراکز آموزشی به‌ویژه در مناطق محروم اگرچه به عنوان مهمترین علت بازماندن کودکان از تحصیل روستایی محسوب می‌شود اما معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده از ایجاد خوابگاه و پیش‌بینی سرویس تردد برای رفع این مشکل خبر داده است.
رئیس شورای شهر تهران گفت: تقاضای بنده از رئیس مجلس و دولت این است که در این مسأله دقت کافی را داشته باشند. به جای افزایش اعتبار وزارت بهداشت برای درمان، از مشکلات آلودگی هوا جلوگیری کنیم.
آمارهای بانک مرکزی حاکی از کاهش چک‌های برگشتی پس از «اصلاح قانون صدور چک» از سال ۱۳۹۷ است اما سوال این است که آیا اجرای قانون جدید چک در کاهش ورودی پرونده‌های این حوزه به دستگاه قضایی هم نقش داشته است؟
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران:
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران با اشاره به اهمیت پیشگیری از بیماری، گفت: پیشگیری و مراقبت از بیمه‌شدگان هدف اصلی بیمه سلامت ایران است
مصوبه مجلس برای افزایش سن بازنشستگی و سنوات خدمت بیمه‌پردازان همانطور که انتظار می‌رفت، مورد توجه افکار عمومی قرار گرفت؛ موافقان وضعیت بحرانی صندوق‌های بازنشستگی را عامل اصلی این تصمیم می‌دانستند و مخالفان این اقدام را همسو با اسناد بالادستی در حوزه رفاه و تامین اجتماعی نمی‌دانستند.
میزان تناسب اشتغال با پوشش بیمه‌ای؛
آگاهی نداشتن شاغلان از مواهب بیمه، اهمال کارفرمایان و ظهور کسب و کارهای جدید دست به دست هم داده تا پنج میلیون شاغل در کشور فاقد چتر حمایت بیمه‌ای باشند؛ موضوعی که به گفته کارشناسان حدود چهار میلیون نفر از این افراد فعالان حوزه مجازی و سکوهای اینترنتی هستند که باید با تعریف نو از روابط کار مشمول مقرر
مسئول گروه جهادی مصلحین خبر داد:
مسئول گروه جهادی مصلحین از برگزاری نمایشگاه فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سازندگی به مناسبت هفته بسیج توسط گروه جهادی مصلحین خبر داد.
۲۰ نوامبر روز جهانی کودک؛
همه دنیا مظلومیت و معصومیت کودکان فلسطینی را می‌بینند و قلب هر انسانی با دیدن صحنه‌هایی از شرایط وحشتناک کودکان در جنگ غزه تکه تکه می‌شود؛ صورت‌های پاک و معصوم، چشم‌های بهت‌زده و گریان، لباس‌های خون‌آلود و جسم‌های نحفیف کودکانی که قربانی جنایات رژیم اشغالگر اسرائیل‌ هستند، مرگ انسانیت و نقض حقوق بش
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در اختتامیه جشنواره ملی رسانه‌ای «بانوان حریم رسالت» با بیان اینکه جهاد تبیین رسانه‌ای در دنیا به راه افتاده است، گفت: تمام دنیا به حمایت از مردم فلسطین و غزه با پا خاستند و این خروش منجر به آزادی غزه و فلسطین می شود.
۳ نفر از بانوان قمی در اختتامیه جشنواره ملی رسانه ای «بانوان حریم رسالت» در بخش‌های مستند، تیتر و عکس حائز رتبه و برگزیده شدند.
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه دولت سیزدهم نهضت مدرسه سازی را در کشور شتاب بخشید، اعلام کرد: پنج هزار و ۸۰۶ مدرسه طی ۲ سال گذشته تاکنون در کشور احداث و افتتاح شده است.
مسئول گروه جهادی مصلحین:
مسئول گروه جهادی مصلحین با بیان این که جبهه مقاومت آماده نابودی رژیم کودک کش است، گفت: ملت ایران همواره از مردم فلسطین حمایت کرده است.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/3