با وجود استقبال خوب اعضا صورت گرفت؛
صندوق اعتباری هنر به یکباره طرح‌های ازدواج و فرزندآوری که در راستای حمایت از اعضا بود قطع کرده است این در حالی است که رهبر معظم انقلاب یکی از اولویت‌های کشور را ازدواج و فرزندآوری عنوان کرده‌اند.
نخستین کاروان‌های زائران ایرانی حج تمتع با بدرقه سرپرست حجاج ایرانی بامداد چهارشنبه از طریق ترمینال سلام شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) عازم سرزمین وحی شدند.
کارشناس و استاد دانشگاه:
کارشناس و استاد دانشگاه گفت: تقویت فرهنگ کتاب‌خوانی و مطالعه بایستی از اولویت‌های نظام باشد و این وظیفه‌ای است که وزارت فرهنگ و ارشاد می‌تواند نقش کلیدی در آن داشته باشد.
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم خبر داد:
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم از رتبه نخست این استان در ثبت‌نام آزمون اعطای مدرک به حافظان قرآن کریم در کشور خبر داد.
رئیس پژوهشکده متن‌کاوی نصوص دینی مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی از برگزاری مراسم رونمایی از نرم افزار هوشمند قاموس النور ۳ در روز پنج شنبه هفته جاری خبر داد.
مدیرحوزه‌های علمیه کشور:
مدیرحوزه‌های علمیه کشور از الگوسازی سالم، بی‌حرف و حدیث و موفق بانک قرض‌الحسنه مهر ایران تمجید کرد و گفت: حرکت بزرگ و پاک این بانک در مسیر ایجاد بانکداری قرض‌الحسنه ارزش و ثواب بالایی دارد.
بیش از یکصد سانس کنسرت‌ موسیقی اردیبهشت امسال در تهران و بعضی از شهرهای کشور برگزار می‌شود که نشان می‌دهد همچنان کنسرت‌های پاپ در مقایسه با سایر گونه‌های موسیقی پررونق هستند.
ثبت‌نام سفر عتبات زیر نظر سازمان حج و زیارت به صورت زمینی و هوایی تا ۲۴ اردیبهشت بدون تغییر قیمت انجام می‌شود.
حجت‌الاسلام والمسلمین رفیعی:
استاد حوزه و دانشگاه گفت: منظور از برخورد با منکری مانند بدحجابی برخورد چکشی و فیزیکی نیست بلکه وظیفه همگانی است که نسبت به ناهنجاری‌ها از جمله بدحجابی تذکر دهند تا بدحجاب بفهمد که فضای عمومی جامعه بدحجابی را نمی‌پسندد.
نخستین سامانه جامع مشاوره قرآن‌بنیان با حضور اساتید حوزه و دانشگاه در سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در تهران رونمایی شد.
صادقی نسب:
استاد دانشگاه گفت: گستردگی و توسعه مشاورهای قرآن بنیان از نقاط قوت نمایشگاه قرآن بود.
سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم روز شنبه - با حضور رئیس جمهور گشایش می‌یابد و همزمان شبکه مستقل ۲۴ ساعته با عنوان «نماقرآن» در این نمایشگاه راه‌اندازی می‌شود.
جایگاه و نقش نوروز به عنوان یک مولفه فرهنگی در هم‌گرایی منطقه‌ای جایگاه و نقشی بی‌بدیل است.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/1