مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم:
مدیرکل اوقاف وامور خیریه استان قم گفت: مسابقات معارف اسلامی که ذیل مسابقات قرآنی به صورت جداگانه برگزار می‌شود سال آینده به صورت بین المللی فراخوان خواهد شد.
محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تولید کاغذ در کشور حدود ۵ هزار تن بود. هدف اصلی ما این بود که طی 2 سال در کاغذ تحریر و فرهنگی به خودکفایی برسیم. امروز دقیقاً به عدد ۸۰ هزار تن در تولید کاغذ رسیده‌ایم.
تهیه‌کننده و مجری صداوسیما:
تهیه‌کننده و مجری صداوسیما با اشاره به جنایت‌های رژیم کودک کش، گفت: نسل‌کشی رژیم صهیونیستی در غزه مایه ننگ و بی‌آبرویی کشورهای غربی است.
در جریان چهل‌ودومین اجلاس کنفرانس عمومی یونسکو در پاریس، قطعنامه پیشنهادی آمریکا در حمایت از رژیم صهیونیستی با رأی اکثریت کشورهای عضو، به تصویب نرسید و در مقابل، قطعنامه‌ای در حمایت از مردم غزه مورد تصویب قرار گرفت.
نماینده مردم قم در مجلس:
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: تولیدات رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج مایه عزت و افتخار است.
مدیرکل برنامه‌وبودجه شهرداری قم:
مدیرکل برنامه‌وبودجه شهرداری قم گفت: استفاده از ایده‌های نو در رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج قابل‌توجه است.
آیین رونمایی از نرم افزار کتابخانه و درختواره جامع اصول فقه نسخه ۳، پنجشنبه ۱۱ آبان ساعت ۱۰ با حضور و سخنرانی آیت الله صادق آملی لاریجانی برگزار می‌شود.
فرمانده کل سپاه به مداحان گفت: شما قلب و روح را مستحکم می‌کنید و این مقدمه جهاد است. مداحی مقدمه جهاد، عین آن، روح و رمز و منطق جهاد است. شما در مدح امر به معروف و نهی از منکر می‌کنید. انسان‌ها را به عمق حوادث تاریخ می‌برید.
رئیس فراکسیون حمایت از جبهه مقاومت مجلس:
رئیس فراکسیون حمایت از جبهه مقاومت مجلس شورای اسلامی گفت: به دنبال شکل‌گیری فراکسیون‌های محور مقاومت در پارلمان‌های کشورهای حوزه مقاومت هستیم.
مشاور مذهبی روابط عمومی خلیفه‌گری ارامنه تهران گفت که خلیفه‌گری ارامنه تهران آماده هر گونه کمک‌های معنوی و مادی به مردم ستمدیده فلسطین و غزه است.
اقبالی که طی سالیان اخیر به آثار سینمای کودک و نوجوان می‌شود، این ضرورت را به وجود می‌آورد که تصمیم‌گیران اکران، برنامه‌ای را برای حضور همیشگی آثار این گونه در کنار فیلم‌های کمدی و اجتماعی تدارک ببینند.
همزمان با فرارسیدن هشتم ماه ربیع‌الثانی سالروز میلاد امام حسن عسکری(ع) پدر امام زمان(عج)، اماکن متبرکه، هیأت‌های مذهبی و مساجد مجالس جشن و شادی برپا می‌کنند.
اولین مربی فرهنگی کاروان اعزامی به بازی‌های پاراآسیایی هانگژو:
اولین مربی فرهنگی کاروان اعزامی به بازی‌های پاراآسیایی هانگژو از اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی برای کاروان ایران در این بازی‌ها خبر داد.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/1