بازی‌های آسیایی هانگژو؛
نماینده کوراش کشورمان با پیروزی در فینال وزن منهای ۹۰ کیلوگرم توانست به مدال طلای بازی‌های آسیایی هانگژو برسد.
بازی‌های آسیایی هانگژو؛
تیم ملی تنیس روی میز ایران با ۲ مدال برنز دوبل و تیمی بازی‌های آسیایی برابر تیم قدرتمند ژاپن عملکرد درخشان و بی‌سابقه‌ای را در تاریخ پینگ‌پنگ ایران از خود نشان داد و شگفتی‌ساز ورزش کشورمان در هانگژو شد.
بازی‌های آسیایی هانگژو؛
سانداکار وزن منهای ۷۵ کیلوگرم کشورمان دومین مدال طلای کاروان ایران را در بازی‌های آسیایی کسب کرد.
وزیر ورزش و جوانان:
وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر ضرورت توجه ویژه به مسائل فرهنگی در فدراسیون‌ها و کمک حوزه علمیه در این عرصه، تصریح کرد: در کنار کار فرهنگی به ورزش قهرمانی هم پرداخته شود.
دبیر ستاد راهبری ورزش حوزه‌های علمیه:
دبیر ستاد راهبری ورزش حوزه علمیه قم گفت: مردمی سازی و خصوصی‌سازی باید با رویکرد فرهنگی و دینی باشد و در همین راستا نباید مجموعه‌ها به هر شخصی واگذار شود و پیوست‌های فرهنگی در واگذاری اماکن باید مدنظر باشد.
برنامه دیدارهای مرحله نخست حذفی مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا ۲۰۲۳ اعلام شد.
با حضور نماینده مردم قم در مجلس؛
نخستین جلسه هماهنگی اجرایی مسابقات فوتسال جام شهدای رسانه با حضور احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران استان قم برگزار شد.
مدیر تیم‌های ملی شطرنج:
مدیر تیم‌های ملی شطرنج گفت: نسل طلایی شطرنج در حالی به حاشیه رفت که عملکرد آنان تا سال ۲۰۱۸ با تمجید بزرگان این رشته همراه بود. در همان سال و جریان یکی از مسابقات، مگنوس کارلسن قهرمان نامدار جهان با دیدن آیدی کارت من به احترام شطرنج ایران ایستاد.
غزل حسینی و ریحانه کریمی نماینده وزنه‌برداری دختران ایران در پیکارهای قهرمانی جوانان و نوجوانان آسیا در دسته ۵۹ کیلوگرم موفق به کسب ۴ مدال نقره و برنز شدند.
تیم ملی والیبال زیر 16 سال پسر ایران با پیروزی مقابل ازبکستان در مسابقه پایانی به مقام قهرمانی دست یافت.
والیبال نشسته ایران در حالی به عنوان قهرمانی قاره کهن رسید که نزدیک به یک دهه از آخرین باخت این تیم در یک میدان رسمی می‌گذرد.
نایب رئیس بانوان فدراسیون وزنه‌برداری گفت: الهام حسینی با تلاش و همت خود و مربیانش، می‌تواند به سهمیه المپیک پاریس برسد.
رئیس فدراسیون:
رئیس فدراسیون اسکی گفت: سه نماینده از کشورمان به جام جهانی اسکی روی چمن در ایتالیا اعزام خواهند شد و ضمن آنکه اردوی تیم ملی مرداد ماه در کورتینا ایتالیا اردو برگزار می‌شود.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/1