رئیس کمیته شنا درباره وضعیت ملی‌پوشان این رشته گفت: هدف اصلی ما در حال حاضر کسب مدال در پیکارهای قهرمانی آسیا در فیلیپین است که امکان کسب سهمیه المپیک نیز در آن وجود دارد.
تیم فوتبال سپاهان ایران در مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه نقش جهان میزبان تیم الهلال عربستان است.
سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان، گفت: هدف اول ما از سه رویداد بین‌المللی تهران، ارتقای رنکینگ ناهید کیانی بود تا شرایط او در سیدبندی المپیک ایده‌ال باشد.
با مشارکت پست‌بانک استان قم؛
بیست و نهمین دوره مسابقات اسب‌دوانی در منطقه بایر با مشارکت پست‌بانک در قم برگزار شد.
مسئول قرارگاه جهادی شهید همت خبر داد:
مسئول قرارگاه جهادی و محرومیت‌زدایی شهید همت گفت: در مسابقات فوتسال خردسالان شهدای محله همت قم تیم فوتبال پاسارگاد قم به مقام قهرمانی رسید.
وزارت ورزش و جوانان روز شنبه با صدور بیانیه‌ای از ملت شریف، مجاهد و انقلابی دعوت کرد در روز یکشنبه با عزم و اراده‌ای جدی زمینه‌ یک روز باشکوه در بیعت با آرمان‌های امام راحل و اندیشه‌های مقام معظم رهبری را به بروز و ظهور برسانند.
جام ملت‌های آسیا؛
فارغ از جایگاه تیم ملی در پایان جام ملت‌ها، کیفیت بالا و فراتر از قاره آسیای تیم ملی در نیمه دوم برابر ژاپن تبدیل به یک معیار و شاخص برای سنجش تیم ملی شده است و ملی‌پوشان باید برای حفظ این کیفیت تلاش کنند؛ دردسری شیرین که نمایش دلچسب خودشان سبب آن شد.
جام ملت‌های آسیا؛
تیم ملی فوتبال ایران در مرحله نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا باید مقابل قطر قرار بگیرد که انگیزه‌های بالایی برای گرفتن انتقام و طلسم‌شکنی مقابل یوزها دارد
جام ملت‌های آسیا
کارشناس فوتبال کشورمان گفت: نقش کادر فنی تیم ملی در پیروزی مقابل ژاپن غیر قابل انکار است و آنها با تدابیر خود توانستند ژاپن را به طور کامل آنالیز کرده و برای بازی برنامه داشته باشند.
جام ملت‌های آسیا؛‌
پیشکسوت فوتبال ایران گفت: برای روبرو شدن با تیم ژاپن باید برنامه داشت، کادرفنی تیم ملی باید همه موارد را به دقت مورد بررسی قرار داده و نقاط ضعف و قوت کار را بسنجند.
توسعه بین‌المللی ورزش آئینی و ملی ایرانیان یکی از مهمترین رسالت‌های دولت سیزدهم به شمار می‌رود که با اجلاس جهانی این ورزش اکنون شکل تازه‌ای به خود گرفته است.
درحالی بسیاری از عراقی ها تصمیم علیرضا فغانی داور ایرانی در بازی عراق و اردن را زیر سوال می برند ولی قانون AFC حرف متفاوتی می زند.
جام ملت‌های آسیا؛
تیم ملی فوتبال ایران در ادامه مسیر خود در جام ملت‌های آسیا به احتمال زیاد برای رسیدن به فینال باید از سد تیم ملی ژاپن و قطر عبور کند.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/1