تکلیف کادرفنی تیم ملی فوتبال کشورمان در این هفته هم مبهم خواهد ماند.
با توجه به برد تیم کشورمان مقابل ولز و تساوی انگلیس و آمریکا، شاگردان کارلوس کی‌روش با یک تساوی در روز پایانی هم می‌توانند یک صعود تاریخی به مرحله حذفی جام‌جهانی داشته باشند.
عملکرد فرانسه و آرژانتین در روز سوم جام ۲۲ مقابل حریفان آسیایی‌شان دو روی یک سکه بود، مدافع عنوان قهرمانی با یک برد قاطعانه استارت زد اما مدعی شماره یک قهرمانی با یک شکست عجیب همه را شگفت‌زده کرد.
مراسم افتتاحیه جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر در ورزشگاه البیت شهر دوحه برگزار می‌شود.
ملی‌پوش سابق فوتبال کشورمان معتقد است که سرمربی پرتغالی که سومین جام‌جهانی را با ایران تجربه می‌کند، یک صعود تاریخی به مرحله دوم این رقابت‌ها به کشورمان بدهکار است.
بلژیک این فرصت را دارد تا در آخرین جام جهانی ستاره‌های بزرگش به اولین قهرمانی در جام جهانی برسد.
کاستاریکا می‌خواهد همانند جام جهانی سال ۲۰۱۴ که از گروه مرگ صعود کرد، این بار هم غول‌ها را حذف کند و شگفتی‌ساز شود.
تیم ملی فوتبال استرالیا برای تجربه‌ی دومین صعود از دور گروهی به یک معجزه احتیاج دارد؛ شاگردان آرنولد نسبت به رقبای خود قدرت کمتری دارند.
خبرگزاری رویترز در گزارشی به آمادگی بالای «مهدی طارمی» در آستانه شروع جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اشاره کرد و او را ماشین گلزنی نامید.
ترکیب ۶ تیم حاضر در جام جهانی کشتی فرنگی اعلام شد. این مسابقات روزهای ۱۴ و ۱۵ آبان در باکو پایتخت جمهوری آذربایجان برگزار می‌‎شود.
دارنده مدال طلای کشتی فرنگی امیدهای جهان گفت: مهم‌ترین رقبای من در جام جهانی، حریفانی از جمهوری آذربایجان، ترکیه و صربستان هستند که جدال را جذاب می‌کند.
دارنده مدال نقره کشتی فرنگی بازی‌های المپیک ۱۹۷۲ مونیخ گفت: مهم‌ترین راه پیشرفت در کشتی فرنگی پشتوانه‌سازی و اجرای درست چرخه انتخابی تیم ملی است تا بتوان این خلاء را رفع کرد.
ملی‌پوش فوتسال زنان گفت: بزرگ‌ترین مشکل ما مشخص نشدن نائب رئیس زنان فدراسیون فوتبال است. در بخش بانوان کسی نیست تا از حق ما دفاع کند.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/1