عضو تیم ملی بسکتبال سه به سه زنان گفت: برای حضور در بازی‌های کشورهای اسلامی نتوانستیم دیدارهای تدارکاتی داشته باشیم اما در مقابل ترکیه یکی از تیم‌های هم‌گروهی ایران با آمادگی بالا در قونیه حضور خواهد داشت.
پرسپولیس در ۱۵ فصل اخیر هیچ‌وقت در هفته نخست لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، شکستی را متحمل نشده و آخرین باخت مقابل ابومسلم مشهد در ششمین دوره لیگ بو
تیم فوتبال امید ایران با همه وعده‌های که برای حمایت‌ از آن شد در نهایت قید حضور در بازی‌های کشورهای اسلامی را زد تا باز هم ثابت شود فوتبال ایران نگاه حرفه‌ای به این تیم ندارد و این روند آرزوی حضور در المپیک را به بیش از نیم قرن خواهد رساند.
مدافع تیم امید ایران درباره شرایط نابسامان این تیم گفت: تیمی که تصمیم رقابت در المپیک را دارد نباید به این شکل برنامه‌ریزی کند و تیم‌ها باید همکاری بهتری انجام دهند تا بتوانیم حضور خوبی در تمام رقابت‌ها به خصوص المپیک داشته باشیم.
دبیر ستاد راهبری ورزش در واکنش به خبری که نسبت‌به کم‌کاری ستاد راهبری ورزش حوزه در برخی اتفاقات ورزشی، گفت: تصویری که از بنده و برخی از دوستان طلبه منتشرشده در حاشیه جلسه‌ای با موضوع ظرفیت‌های فرهنگی در عرصه فوتبال گرفته‌شده و مربوط به حدود شش ماه قبل می‌باشد.
دبیر ستاد راهبری ورزش حوزه‌های علمیه گفت: ۲ هزار و ۵۰۰ طلبه در جشنواره فرهنگی ورزشی طلاب در ۱۶ رشته ورزشی شرکت کردند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی قهرمانی تیم ملی والیبال کشورمان در آسیا را تبریک گفتند.
رئیس هیئت قایقرانی استان قم خبر داد:
رئیس هیئت قایقرانی استان قم با اشاره به نام نویسی طرح استعدادیابی قایقرانی اظهار داشت: دوره آموزشی قایقرانی برای افراد دارای خوش استعداد جهت فعالیت در این رشته به صورت رایگان برگزار خواهد شد.
تیم بسکتبال شیمیدر قم در دوازدهمین مسابقه خود از فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور برابر تیم ملی جوانان ایران قرار می‌گیرد.
رسانه هندی با استفاده از عکس تیم ملی امید ایران به توصیف شاگردان کی روش پرداخت.
شاید دانستن این موضوع جالب باشد که کارلوس کی روش سال‌ها پیش همراه با یک تیم آسیایی حضور در دیدار نهایی یکی از تورنمنت‌های مهم آسیا را تجربه کرده است.
پیروزی تیم ملی فوتبال ایران برابر قطر تحسین کارشناسان از بازی هدفمند ایران را در پی داشته و اکثر آنها فوتبال ایران را مدعی جدی قهرمانی توصیف کرده‌اند.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/1