رهبر معظّم انقلاب:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه ملّت فلسطین هر روز بیش از گذشته نشان میدهد که با شهامتی کم‌نظیر در برابر ظالم ایستاده و خواهد ایستاد، تصریح فرمودند: جوانان با عملیّات فداکارانه‌ خود، سپر دفاع فلسطین شده‌اند و آینده‌ای متفاوت را مژده می‌دهند.
استاد دانشگاه تهران:
استاد دانشگاه تهران با بیان این که نام‌گذاری روز قدس توجه جهانیان به فلسطین را جلب کرد، گفت: فلسطین سرزمینی مقدس برای همه ادیان الهی است.
فرمانده سپاه استان قم:
فرمانده سپاه استان قم گفت: ۷۵ مرکز با نام خانه سبز با کمک طلاب سازمان تبلیغات در محلات قم به منظور مشاوره به خانواده‌ها در حوزه‌های تربیتی، اخلاقی، ازدواج و اختلافات زناشوئی تشکیل شده است
استاد دانشگاه تهران:
استاد دانشگاه تهران گفت: صنعت هسته‌ای به دلیل پیچیدگی‌های فراوان علمی که دارد می‌تواند به‌عنوان یک موتور محرک سایر علوم قرار بگیرد.
واکنش علمای اهل سنت کل کشور به حادثه خونین حرم امام رضا(ع)؛
حادثه خونین و دردناک در حرم امام رضا(ع) علاوه بر جریحه‌دار کردن احساسات عمومی با واکنش تند علمای اهل سنت روبه‌رو شد که ضمن محکوم کردن این اقدام مذبوحانه، خواستار برخورد قاطعانه مسئولان با عاملان اصلی جریان نفاق و فتنه شدند.
استاد دانشگاه تهران:
استاد دانشگاه تهران گفت: سابقه ما در مردم‌سالاری و اسلام مداری یک موضوع قدیمی و کهنه‌ای است که تبلور شیرین و نوین آن در نظام جمهوری اسلامی رخ‌داده است.
رهبر انقلاب:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تأکید بر اینکه تولید ملّی راه عبور از دشواری‌های اقتصادی است، فرمودند: تولید، اشتغال ایجاد می‌کند، تورّم را کاهش می‌دهد، رفاه عمومی ایجاد می‌کند و اعتماد به نفس ملّی را بالا می‌برد.
سردار محمد رضا موحد فرمانده سپاه امام علی‌بن‌ابی‌طالب علیه‌السلام قم در این نشست که با حضور مدیران و مسئولین رسانه‌ها،خبرگزاری‌ها و مطبوعات استان در سالن جلسات فرماندهی ستاد سپاه قم برگزار شد.
شورای مرکزی جمعیت ایثارگران استان قم به ناهماهنگی در مقابله با حوادث چهارشنبه سوری و لزوم خدمت رسانی و تکریم زائرین و مجاورین کریمه اهل بیت اعتراض کرد.
صادقی نسب :
کارشناس مسائل سیاسی با بیان این که توسعه روابط با کشورهای منطقه از نظر امنیتی بسیار حائز اهمیت است، گفت: برخلاف دولت قبل نگاه دولت سیزدهم در سیاست خارجی همه‌جانبه است.
با توجه به اینکه سال‌هاست از فراگیری اینترنت و فضای مجازی در کشور می‌گذرد، ایران یکی از جامانده‌ترین کشورها در تنظیم مقررات برای این فضای زندگی دوم بوده است.
استاد دانشگاه تهران:
استاد دانشگاه تهران با بیان این که انقلاب یک جریان زنده و پویا است، گفت: استقلال و آزادی دو دستاورد عظیم انقلاب است.
استاد دانشگاه تهران مطرح کرد:
استاد دانشگاه تهران با بیان این که جمهوری اسلامی ایران در 43 سال گذشته از اصول خود عقب‌نشینی نکرده، گفت: استقلال و عزت دو راهبرد سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران است.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/1