صبح امروز (پنجشنبه)، با اتمام آتش‌بس 6 روزه، جنبش حماس در بیانیه‌ای اعلام کرد که این توافق برای یک روز دیگر ادامه خواهد داشت.
هزاران نفر از بسیجیان سراسر کشور صبح امروز با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
رئیس سازمان برنامه و بودجه در تشریح جزئیات بودجه 1403، گفت: رئیس‌جمهور در اولین روز برگزاری مجلس در هفته آینده در جلسه حضور پیدا کرده و بودجه را به مجلس ارائه می‌کند.
کارشناس مسائل سیاسی:
کارشناس مسائل سیاسی با بیان این که بسیج می‌تواند گره‌های اقتصادی را باز کند، گفت: بسیج پناهگاه مردم است.
قهرمانان ورزش کشور و مدال‌آوران مسابقات آسیایی و پارا آسیایی، با حضور در حسینیه امام خمینی(ره) با رهبر انقلاب دیدار می‌کنند.
کارشناس مسائل سیاسی گفت: جوانان کشورهای غربی این روزها میدان‌دار تظاهرات علیه رژیم صهیونیستی هستند حتی جوانان یهودی در مقابل کنگره آمریکا تجمع کردند و خواستار توقف کشتار مردم غزه شدند.
رئیس جمهور با بیان اینکه مجاهدت زنان، مردان، پرستاران و کادر درمان در بیمارستان های غزه در تاریخ مجاهدات فلسطین و نزد پروردگار متعال ثبت می‌شود، گفت: این حرکت یک الگو برای جامعه پرستاری در دنیا است.
مردم سراسر ایران اسلامی امروز با حضور در راهپیمایی حمایت خود را از کودکان مظلوم غزه اعلام خواهند کرد.
رئیس‌جمهور طرح آبرسانی به نیمی از جمعیت چهارمحال و بختیاری را مهم‌ترین پروژه این استان دانست و گفت: این خطه دارای ظرفیت‌های فراوانی است، اما مشکلاتی وجود دارد که باید برطرف شود.
سردار سلیمانی در نشست خبری هفته بسیج، گفت: در دوران دفاع مقدس، ملت بزرگ ایران فرزندان بسیجی خود را به جبهه‌ها گسیل داشتند و دفاع مردمی را با رهبری امام راحل در مقابل دشمن متجاوز شکل دادند؛ از درون این دفاع یک قدرتی تولید شد که کشور ما به مرحله بازدارندگی رسیده است.
رهبر انقلاب در دیدار دست‌اندرکاران برگزاری کنگره بین‌المللی علامه طباطبایی تاکید کردند: مرحوم آقای طباطبایی توانست یک پایگاه فکری مستحکم با آرایش تهاجمی به وجود بیاورد.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:
عضو کمیسیون امنیت ملی با بیان اینکه تاکتیک‌های اسرائیل برای فرار از فشار افکار عمومی را باطل کرد، اظهار داشت: نباید اجازه داد که رژیم صهیونیستی و حامیان آن، با طرح مفاهیم انحرافی همچون «وقفه بشر دوستانه» صرفاً به دنبال فرار از فشار افکار عمومی و ایجاد وقفه‌های تاکتیکی برای ارتکاب جنایات بیشتر باشند
نمایندگان مجلس شورای اسلامی وزارت بهداشت را مکلف کردند سالانه به میزان ۱۲ درصد نسبت به افزایش ظرفیت تربیت نیروی انسانی گروه پزشکی اقدام کند.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/1